Головна Культура

Світлана Леонтьєва: емоції на полотні

Популярна ведуча каналу «Дом» Світлана Леонтьєва відверто розповіла, завдяки чому навіть у найважчі дні війни вона не втрачає надію на світле майбутнє. Телезірка дала українцям рекомендації, як врятуватися від стресу та направити емоції у творче русло.

Світлана Леонтьєва впевнена, що живопис – це ліки від депресії та шанс реалізувати свій творчий потенціал. Телеведуча почала творити недавно, а вже написала понад 200 полотен. Зірка переконує не боятися нового і реалізовувати свій творчий потенціал.

“Всього 6 років тому я вперше взяла в руки пензлі та фарби, а зараз вже маю понад два десятки персональних і ще більше колективних виставок. Зараз це як ніщо рятує мене від наших тяжких реалій, – ділиться ведуча каналу “Дом” Світлана Леонтьєва. – Всі, хто живуть в Україні,  переживають непрості часи – хтось там на передньому краї, хтось взагалі втратив все на світі, хтось бореться, а хтось чекає… Повірте, чекати краще, коли ти щось робиш, коли ти твориш. Мені допомагає мистецтво”.

Навіть, якщо вам здається, що не маєте хисту до живопису, ведуча наголошує – варто спробувати. Це допоможе не лише відволіктися, а й відкрити для себе новий світ.

“Треба спробувати доторкнутися до паперу. Можна пензлем, можна просто олівцем.  Цього разу у мене вийшла патріотична українська осінь, в кольорах нашого прапору. Я її побачила вперше тут, на своїй картині, а не там за вікном… Друзі, ми дочекаємося! Тримаємося! Тримаймо стрій! Все буде Україна і все буде наша перемога!” – говорить ведуча програми “Точка опори”.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Телеканал “Дом” (@kanal_dom)

Дивіться програму “Точка опори” зі Світланою Леонтьєвою щосереди о 21:00 на сайті каналу “Дом”, а також на YouTube-майданчику каналу.