Головна TV

Світлана Леонтьєва подарувала українським полярникам власну картину

Ведуча програми «Точка опори» на каналі «Дім» Світлана Леонтьєва подарувала полярникам української антарктичної станції «Академік Вернадський» пейзаж власної роботи, на якому зображено українське літо. Зараз картина вже дісталась Антарктиди і нагадує нашим полярникам про рідну домівку.

Світлана Леонтьєва почала займатись професійним живописом не так давно, але вже має чимало персональних виставок, також її роботи неодноразово були представлені на різних благодійних заходах та аукціонах. У своїх соцмережах популярна ведуча поділилась зворушливою історією про те, як  одна з її картин опинилась на станції «Академік Вернадський».

Сергій Нагорянський, чоловік Світлани Леонтьєвої, запросив до ПДВ «Охматдит» на зустріч із дітьми полярника Олександра Полудня, який мав їхати на станцію на ротацію. Маленькі пацієнти приготували для наших дослідників багато малюнків. Своє вітання передала Антарктиді та ведуча каналу «Дім» Світлана Леонтьєва.

«Коли Сергій розповів про цю зустріч, одразу подумала про… білий пейзаж за вікном, який співробітники станції бачать протягом усього року, вірніше півроку, бо ж півроку – полярна ніч. І так захотілося послати їм трішечки українського літа. Так, у нас жах війни, літають ракети, гинуть кращі з кращих, виборюючи свободу і незалежність України.. А вони там в Антарктиді роблять своє діло, щоб планета жила далі, і переймаються новинами з Батьківщини. Треба писати українське літо»,- вирішила Світлана Леонтьєва.

Ведуча намалювала для полярників літній пейзаж, на якому зображено український полудень, а також записала для них зворушливе відео. «І ось сьогодні – ФОТО: за вікном сніг і напис VERNADSKY, а на підвіконні… моє літо. Нехай зігріває вашу душу український промінчик сонця на маленькому пейзажі, шановні полярники, працівники станції ВЕРНАДСЬКИЙ. Все буде Україна. До Перемоги разом!» – написала ведуча каналу «Дім».

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Светлана Леонтьева (@svitlana.leontieva)

Як повідомлялося раніше, Світлана Леонтьєва долучилась до допомоги багатодітній родині з Київщини, домівку якої зруйнували окупанти. Вона передала на аукціон дві власні роботи «Острів щастя», 2017 року, та «Туман і тиша», 2022 року.

Дивіться програму «Точка опори» зі Світланою Леонтьєвою на каналі «Дім» щосереди о 21:00, а також на сайті та  на YouTube-майданчику  каналу «Дім».

Сайт TV-Парк існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Допомога редакції