Головна TV

Святковий «Пункт Незламності»: «Квартал» зняв благодійні концерти до Різдва та Нового року

Актори «Вечірнього Кварталу» та «Жіночого Кварталу» знову об‘єдналися, щоб привітати українців з Різдвом та Новим роком, у цей непростий час підняти настрій кожному, а також – подякувати та підтримати бойовий дух нашим захисникам.

Гумористи впевнені, що ворог не зможе відібрати у нас наші свята та традиції, як би він не старався. Бо навіть без світла, без зв’язку та в укритті ми все одно зустрінемо Різдво та Новий рік і всі разом загадаємо найголовніше бажання кожного українця – про нашу перемогу. І разом посміємося над ворогом у святкових концертах «Єдиного Кварталу» – 24 та 31 грудня на телеканалах 1+1 Україна та ТЕТ.

«Звичайно, це Різдво і цей Новий рік ми всі будемо зустрічати зовсім по-іншому, в зовсім інших умовах. Але ці складні умови нас ще більше об’єднують і роблять нас сильнішими. Одним із наших пунктів незламності є гумор. Українці завжди славилися хорошим почуттям гумору – згадайте наших козаків. А зараз без гумору ніяк, бо це також наша зброя. Гумор допомагає всім нам трохи розслабитися, відволіктися від подій. І особливо це потрібно нашим захисникам і захисницям. Вони надсилають нам відео, як вони сидять в окопах десь на Херсонщині чи на Запоріжжі і дивляться «Єдиний Квартал» – це їх надихає та мотивує. А коли ми приїжджаємо до наших військових на позиції, бачимо їхні очі, спілкуємося з ними, це також і нас надихає. І саме тому ми запрошуємо військових на наші концерти, вони завжди сидять в залі і для нас дуже відповідально виступати перед такими людьми. Бо завдяки їм ми можемо виступати на сцені, і всі українці можуть святкувати Різдво та Новий рік», – говорить художній керівник «Вечірнього Кварталу» Євген Кошовий.

На цей раз глядачами в залі також були військові, нацгвардійці, «азовці» та медики.

Жартували в різдвяному концерті актори на актуальні та злободенні теми і, звичайно ж, сміялися над ворогом.

Наприклад, в одному із номерів глядачі побачать історію трьох рашистів, які не встигли втекти зі звільненого Херсона, тому заховалися в одній з квартир та перевдягалися в цивільний одяг. Правда, щоб краще замаскуватися, троє чоловіків вирішили вдавати із себе сім‘ю: тата, маму і… 12-річного сина. В головних ролях – Юрій Ткач, Степан Казанін, Станіслав Боклан та Володимир Мартинець.

Євген Кошовий та Юрій Ткач запропонують українцям пофантазувати та уявити, як буде проходити Гаазький трибунал над рашистами.

Поговорять «кварталівці» і про речі, на які останнім часом ми всі почали дивитися зовсім по-іншому. Наприклад, Євген Кошовий розіграє на аукціоні дуже цінну річ, мрію кожного сучасного українця – генератор! Не обійдеться без жартів про відключення світла.

А актори «Жіночого Кварталу» розкажуть про ще один унікальний продукт – яйця, які тепер стали настільки елітним товаром, що в супермаркеті для них виділили окремого спеціаліста – яйцельє!

Окрім гумористичних номерів, у різдвяному «Вечірньому Кварталі» прозвучить багато патріотичних та мотивуючих пісень. POSITIFF та Michelle Andrade виконають пісню-подяку українським захисникам «Перед світанком». ROXOLANA заспіває «Тримайся» – для підтримки бойового духу українців. Молода українська співачка Люся Кава виконає два свої хіти – «Незламна» та «Народна». А Світлана Тарабарова заспіває нову композицію «Разом сильніші» з дівчатами із «Жіночого Кварталу». Окрім того, «кварталівці» представлять свої версії відомих пісень. Наприклад, переспівають реп-хіт молодого виконавця Jockii Druce «Шо ви браття», який став одним із гімнів воєнного часу.

Дивіться різдвяний концерт «Вечірнього Кварталу» – у суботу, 24 грудня, о 20:00 на телеканалах 1+1 Україна та ТЕТ. І не пропустіть новорічний «Вечірній Квартал» 31 грудня. Сміємося – отже, перемагаємо!