Головна Культура

TABAKOV ІЗ ДОНЬКОЮ АНАСТАСІЄЮ ЗАСПІВАЛИ ПІСНЮ, ЯКА ЗВОРУШИЛА ЄВРОПУ

Напередодні Дня Незалежності України співак, переможець телепроектів «Голос країни» та «Шанс» Tabakov (Павло Табаков) представляє патріотичний сингл «То Україна!». Цю пісню виконавець записав спільно зі своєю 11-річною донькою Анастасією та вже встиг виконати її у багатьох містах Франції та Польщі.

Під пісню «То Україна!» плакали, їй аплодували та підспівували на океані у місті Сен-Жиль, у Парижі, Варшаві, Гданську, Любліні та інших містах Європейського Союзу. Найцікавіше, що навіть слухачі, які не розуміють тексту, в один голос кажуть, що в цій пісні є душа України.

– Я зараз багато їзджу із благодійними концертами на підтримку ЗСУ по різних країнах світу, – розповідає Tabakov. – Пісня «То Україна!» народилася під впливом слухачів, людей, які після концертів підходять, діляться своєю бідою, тугою за рідним домом, своїми мріями про мирну Україну, яка здолала ворога. «То Україна!» – не просто пісня співака Павла Табакова. Це голос мільйонів українців, які разом зі мною співають її на концертах.

Від початку повномасштабного вторгнення росії на територію України Tabakov презентував кілька пісенних прем’єр, написаних під сильними емоціями від війни: «Забирайся, війна!», «Брате мій, вставай!», «Наш Маріуполь». Усі ці пісні увійшли у численні тематичні збірники «Пісень війни» 2022 року.

Послухати і подивитися прем’єру «То Україна!» від Tabakov та Анастасії Табакової можна тут: