Головна TV

«Тактильні відчуття — вони незабутні»: Руслан Сенічкін пригадав поцілунок з роботом Софією

Ведучий «Сніданок з 1+1» на 1+1 Україна, телепара Людмили Барбір, Руслан Сенічкін, влаштував «народне» інтерв’ю зі своїми прихильниками — у соцмережах запропонував підписникам поставити йому будь-які питання, а на найцікавіші дав відповідь. Руслан розповів про те, що зараз слухає і читає, чим займається у вільний час і що думає про штучний інтелект.

Телеведучий зізнався, що зараз немає стільки вільного часу, як було до війни та розповів, що найбільше сумує за риболовлею: «Вже дуже давно не був. Здається, один раз влітку виїхав. А до повномасштабної війни разів 5-6 на місяць виїжджав на риболовлю – це моє хобі, мій улюблений релакс».

Відповідав навіть на незвичні питання, наприклад — чи вміє правильно намотувати паклю на різьбу? «Так, звісно. Колись сам ремонтував старі крани, з яких текла іржава вода по цій самій паклі. Мало того, я працював на будівництві з 11 років. Знаю, як класти цеглу, як змішувати цемент, як клеїти шпалери, як шпаклювати, як тинькувати, як фарбувати. Все це я знаю», — каже Сенічкін.

Руслан розповів, що поки не дуже довіряє штучному інтелекту Chat GPT, тому що мав дивний досвід спілкування з ним: «Поки що він мене не запалив і ставитися серйозно до нього не можу. Можливо, у майбутньому ця програма сама зможе аналізувати і ухвалювати рішення. Але в цьому може бути й небезпека».

А також порівняв враження від спілкування з Chat GPT та роботом Софією. Зізнається, якщо обирати між цими двома — обере Софію: «У мене навіть з нею склалася своя історія! Хоча, я теж розумію, як програмувалася ця махіна, але тактильні відчуття — вони незабутні… Цьомочки, Софі, якщо пам’ятаєш мене, мала!»

 Повне інтерв’ю на офіційній сторінці Руслана Сенічкіна в Фейсбук: