Головна Культура

Талашко не винен!

Володимир Талашко / фейсбук

Правоохоронці не знайшли доказів того, що ексвикладач Київського національного університету театру, кіно та телебачення ім. І. Карпенка-Карого Володимир Талашко домагався до студенток. (ДМ) Про це Національна поліція повідомила у відповідь на запит «Інтерфакс-Україна».

Ексвикладача університету Карпенка-Карого звинуватили у сексуальних домаганнях до студенток у 2021 році.

«За результатами проведених перевірок Шевченківське управління поліції не встановило обставин, які можуть свідчити про скоєння кримінального правопорушення», — йдеться у відповіді поліції.

Там повідомили, що до Шевченківського управління поліції Києва дійсно надходили звернення щодо фактів можливих випадків сексуальних домагань у вказаному університеті. Їх внесли до журналу обліку заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення, однак, кажуть у поліції, подальші перевірки не принесли результатів.

З огляду на це відомості про можливе кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудового розслідування не вносили.

Викладача університету імені Карпенка-Карого, радянського та українського актора Володимира Талашка звинуватили у сексуальних домаганнях до студенток у 2021 році.

Киянка Марія Смірнова-Матрос у вересні того року висунула публічне звинувачення, що Талашко, який був другом родини, зґвалтував її, коли вона ще була неповнолітньою. Загалом відомо про щонайменше шість історій, де дівчата звинувачують ексвикладача у сексуальних домаганнях.

Що саме казали потерпілі та як реагували у виші — у матеріалі «Детектора медіа».

У листопаді 2021 року Талашко написав заяву на звільнення з університету «за власним бажанням».

Роман Мельник