Головна TV

TARABAROVA розповіла про підтримку ЗСУ

Популярна співачка TARABAROVA стала гостею нового випуску програми #Муз_Оборона. В ефірі каналу “Дом” співачка розповіла, з чого почалася її активна підтримка ЗСУ і що зараз надихає її співати.

 Сьогодні імʼя TARABAROVA відоме чи не кожному українцю. Співачка стрімко та впевнено зайняла своє місце в нашому шоубізнесі. Запальні хіти, яскраві кліпи та величезні сцени – це все було в житті артистки до повномасштабного вторгнення росії в Україну. Проте TARABAROVA завжди встигала підтримувати та відвідувати наших воїнів.

“Я пишаюся тим, що з 2014 року я поруч із нашими захисниками. Це дуже цікава історія. 8 березня 2014 року, коли в Криму були лише “зелені чоловічки”, я поїхала в Херсон вітати маму. І якось мій чоловік сказав, що в 50 км від Херсону вже 2 тижні стоять наші військові. Ми вирішили поїхати і підтримати їх. Це був перший концерт для військових”, – поділилася спогадами TARABAROVA у програмі #Муз_Оборона.

Ці концерти та підтримка настільки надихали зірку, що вона почала писати пісні для наших захисників. Так народилася пісня “Повертайся живим”, яку артистка виконала в ефірі каналу “Дом”.

“На жаль, ця пісня і зараз актуальна. Я завжди виконую її для військових, – коментує співачка. – Для цих людей немає зайвого блиску. Є тільки щирі очі. І всі під кінець програми усміхаються для мене це найважливіша насолода та найбільша нагорода!”

 За ці 8 років Світлана Тарабарова дуже сильно переглянула свої пріоритети та цінності, й сьогодні відчуває музику та творчість по-особливому.

“Війна всіх нас змінила і знову показала, як важливо цінувати те, що в тебе є і як важливо виборювати майбутнє для наших дітей. Особисто для мене це дуже важливо! Тому я і пишу пісні з меседжами для мене це не просто музика, не просто красивий вокал. Це моя душа, яка кричить у кожній пісні”, – розповіла TARABAROVA.

Пісню Close the sky співачка написала у березні в Івано-Франківську, вночі за 30-40 хвилин, поки лунала сирена. Композиція закликає світ закрити небо над Україною.

«Я написала її на одному диханні. На наступний день ми змонтували відео і випустили. Закрити небо – це сильний меседж. Це крик душі кожного українця», – говорить артистка.

Дивіться програму #Муз_оборона на каналі “Дом” щосуботи та щонеділі о 17:30, а також на сайті та на YouTube-каналі “Дом“.