Головна TV

TARABAROVA: Третя дитина мене врятувала

Популярна співачка TARABAROVA у програмі #Муз_оборона, яка виходить на телеканалі “Дім”, відверто розповіла про третю вагітність під час війни, про стрес, повʼязаний із батьками, які жили у Херсоні, та мотивацію у складні моменти життя.

Під час повномасштабної війни співачка TARABAROVA продовжує писати пісні, виступати перед військовими і брати участь у благодійних концертах.

“Виступаю я останнім часом рідко, тому що мені фізично було складно. Третя вагітність була складною. Ну і звісно, ще є фактор війни, – коментує TARABAROVA в ефірі каналу “Дім”. – Про вагітність дізналася, як завжди – з токсикозу. Я мріяла про третю дитину, але хотіла трошки пізніше. Але я вкотре відчуваю, що все трапляється у свій час”.

Чоловік і діти артистки дуже добре поставилися до новини про поповнення в родині, а ось батьки TARABAROVA, які в той час перебували в Херсоні, дуже переживали. Співачка і сама розуміє – три дитини – це складно, тим паче, коли в країні повномасштабна війна.

“Останнім часом я кажу, що ця дитина мене врятувала і рятує. Тому що війна, хочемо ми того чи ні, забирає сили. І в період, до того, як я дізналася, що при надії, я була в досить депресивному стані. А як тільки дізналася, збагнула – хвилюватися мені не можна, тому я переключилася” – поділилася артистка.

У цей час TARABAROVA вдалося перебороти ще один свій великий біль – батьки співачки нарешті виїхали з Херсонської області.

“Я говорила з ними вже без надії – не думала вже, що вони мене почують. аж раптом мама погодилася виїхати – ми їх забрали, і тепер вони поруч із нами. Ми лікуємо батька, тому що останній місяць вони сиділи без світла та тепла… їм було важко. Мама ходила на річку за водою, уявіть, моя мама, якій майже 70 років носила своїми руками відра з водою. Але не жалілася. Зараз вони поруч, в теплі, з онуками, тато нарешті побачив онучку, бо до цього не було можливості – спочатку ковід, потім повномасштабна війна. Вони познайомилися і мені стало спокійніше”, – розповіла TARABAROVA.

У програмі #Муз_оборона на каналі “Дім” співачка виконала пісні “Вистоїмо” та “Життя триває” і додала: “Я не знаю, коли закінчиться війна. Але вона закінчиться перемогою вільних сердець! За нами правда, за нами світло”.

Дивіться програму #Муз_оборона на каналі “Дім” щосуботи та щонеділі о 17:30, а також на сайті та на YouTube-каналі “Дім“.