Головна TV

Тарас Цимбалюк доєднався до зйомок серіалу “Жіночий лікар. Нове життя”

“1+1 Україна” продовжує працювати над перезавантаженням одного з найпопулярніших українських медичних серіалів “Жіночий лікар.Нове життя”, який глядачі вже побачать восени. В серіалі знімаються Андрій Ісаєнко, Анастасія Цимбалару, Олексій Нагрудний. Нещодавно до касту акторів доєднався зірка українського кіно Тарас Цимбалюк. Глядачі побачать актора у новому амплуа. Як зізнався Тарас Цимбалюк, він вперше зіграє лікаря.

Герой Тараса – людина, яка тривалий час провела на фронті й не сподівалась повернутись до цивільного життя. Після контузії та комісування героя спіткає відчай, він опиняється на перехресті й не знає, як надалі повернеться його життя. Завдяки новій роботі у лікарні, він поступово знаходить себе у
цивільному середовищі, де знову зможе відчути себе потрібним.

– Насправді, це моя перша медична історія. До ролі я готувався передивляючись різні медичні серіали та фільми. До речі, мій дядько медик, я слухаю про медицину від самого дитинства, тому можна сказати, що до цього проєкту я готувався давно. Дуже багато медичних термінів, подібний матеріал вимагає більшої підготовки.

Актор поділився, що очікувати від перезавантаження улюбленої історії:

– Я думаю, що мій персонаж здивує глядачів. Як на мене, ця історія є довгоочікуваною для людей та актуальною. Це повністю український проєкт, знятий для українського телеканалу. Я дуже вдячний Юлі Міщенко, шоуранерці проєкту, що вона бачить цю історію настільки автентичною, це дійсно «нове життя», тому глядача це має приємно здивувати.