Головна TV

Тарас Цимбалюк порвав штани на зйомках серіалу «Полкан»

Курйоз стався, коли актор серіалу Нового каналу намагався насмішити колег під час репетиції.

Комедійний детектив «Полкан» Новий канал знімав ще до початку повномасштабної війни з росією. Тоді актори багато сміялися та не знали, що у лютому 2022-го їхнє життя докорінно зміниться.

Акторка Юлія Буйновська, яка зіграла цілеспрямовану поліціянтку Віку, зізналася, що хлопці-колеги постійно жартували. Особливо часто її підколював Тарас Цимбалюк, який грав одного з правоохоронців. Якось його жарти закінчилися несподіваним курйозом.

 

— На майданчику завжди панувала атмосфера комедії. Якось Цимбалюк так хизувався своєю мужністю, що порвав штани під час репетиції! — зізналася акторка. — Він показував, що і так може, і так може, і так може — задер ногу на стіл і… хрусь! Штани порвалися просто до трусів! Але він навіть не засоромився — було таке враження, ніби він щодня у порваних штанях ходить (сміється).

Утім, весело було не лише за кадром — знімальна команда зробила все для того, щоб глядач від душі посміявся та відволікся від негараздів. Особливо в такі непрості для кожного українця часи.

Для довідки:

Серіал «Полкан» – історія досвідченого та цинічного опера Павла Сафронова, який перебуває в комі, а його душа переселилася у дворового пса. Єдиний, хто чує голос поліцейського, – його молодий напарник, лейтенант Слава Курочка, який щойно розпочав кар’єру в поліції. Разом із собакою він і буде розслідувати злочини, раз у раз потрапляючи в комічні ситуації. У головних ролях: Олег Гоцуляк, Тарас Цимбалюк, Юлія Буйновська, Дмитро Вівчарюк, Олександр Сугак і, звісно ж, бордер-коллі на прізвисько Челсі.

Не пропустіть прем’єру серіала «Полкана» на Новому каналі в понеділок, 24 жовтня, об 19:00!