Головна TV

Тарас Цимбалюк – про вихідні з коханою: дивимося фільми, прогулюємося або ж кудись їздимо

Коли за вікном похмуро й дощить, нібито треба загорнутися в ковдру, пити щось зігріваюче й дивитися серіал… Однак це романтизована версія осінніх вихідних! Адже ви самі створюєте настрій, і він точно не має залежати від погоди чи пори року.

У цьому переконаний актор Тарас Цимбалюк. Зазвичай у вільний від роботи час він займається спортом, читає або ж грає в приставку. А ще влаштовує спільний відпочинок зі своєю дівчиною – бізнесвумен Світланою Готочкіною. І хоч Тарас має замало вихідних, все одно намагається їх урізноманітнити. У перерві між зйомками зірка українського кіно детальніше розповів про своє дозвілля:

– Взагалі вихідних у мене дуже мало. Та якщо вони є, то, звісно, проводжу час і з коханою. Буває по-різному: дивимося фільми, прогулюємося або ж кудись їздимо. Ці банальні речі дуже цінні для нас. А ще ми обожнюємо готувати разом! Зазвичай я готую сніданок, а Світуля вечерю. Моя улюблена страва, якою ми часто снідаємо, це яєчня з сосисками.

Також актор поділився порадами, як організувати затишний і якісний відпочинок восени:

– Якщо маєте вільний час і не знаєте, як влаштувати дозвілля, то раджу виїхати кудись. Відвідайте музеї, картинні галереї, прогуляйтеся парком, випийте какао в гарному місці. А якщо погода дозволяє, то вирушайте на природу. І це все можна зробити в будь-якому місті! Не потрібно їхати кудись далеко.