Головна TV

Тарас Цимбалюк відверто розповів про нові стосунки

За лаштунками шоу Нового каналу «єПитання» відомий український актор поділився деталями особистого життя.

Романтичні стосунки зірок – найгарячіша тема для шанувальників. Український актор Тарас Цимбалюк майже рік тому розійшовся з дружиною і знову набув статусу холостяка. Виявляється, ненадовго… На своїй сторінці у соцмережах він натякав на нові стосунки, але довго приховував ім’я своєї пасії. І от за лаштунками проекту «єПитання», який покаже Новий канал, актор відверто розповів про нове кохання. Його дівчиною стала рестораторка та власниця бренду одягу Світлана Готочкіна.

– Чесно кажучи, я не планував стосунків. Усе сталося спонтанно! – зізнається Тарас Цимбалюк. – Нас познайомила спільна подружка Настя, і відтоді почалося спілкування. Все було дистанційно, в телефоні. Та за кілька днів я відчув, що на одній хвилі з цією людиною. Здавалось, ми наче знайомі не перший рік. Відбувався такий синхрон і розуміння, коли можна бути собою в усіх проявах.

Тарас зі Світланою разом уже п’ять місяців. Пара поки що не живе разом, але частенько проводить час один в одного.

– Ми насолоджуємося побутом. Звичайними, здавалося б, діями: вечеряти разом, дивитися фільми, прогулюватися. Ці банальні речі мають для нас цінність! Дуже приємно ввечері, втомленими, просто сидіти поряд, втичити в телефони й паралельно спілкуватись. У цьому моменті нам кльово! – ексклюзивно ділиться актор. – Нас об’єднує спільне почуття гумору. Також, у якійсь мірі, спортзал. Любимо займатися спортом. Єдине, мені хочеться частіше працювати з залізом, «качатись», а у Свєти, скажімо, більш дівчачі тренування.

Дивіться розважальне сімейне шоу «єПитання» вже цієї весни на Новому каналі!