Головна TV

Тату Цимбалюка: номер телефону покійної бабусі, підпис тата

Щороку 17 липня світ відзначає нетипове свято – День татуювання. Перші тату виникли тисячі років тому. Єгиптяни прикрашали ними мумії, а європейські мореплавці набивали малюнки на згадку про подорожі Тихим океаном. Тенденція розмалювання тіла була в усіх світових культурах.

Але в нас цей вид мистецтва став особливо популярним лише зараз. Актор Тарас Цимбалюк поділився з Новим каналом історією першого тату та значеннями малюнків на його тілі:

– У мене є кілька тату з сенсом, зрозумілим лише мені. Приміром, номер телефону покійної бабусі, яка завжди всім турботливо телефонувала. А ще – підпис мого тата. Однак більшість татуювань я набив лише через те, що вони мені сподобалися візуально. Тому майже всі зроблені без якогось підґрунтя.

Перше татуювання Тарас зробив ще під час навчання в університеті.

– Тоді я прочитав вислів Омара Хаяма. Звучить він так: «Одного разу ризикнувши, можна залишитися щасливим на все життя». І захотів закарбувати цю фразу на своєму тілі. А найбільше з усіх татуювань мені подобається маленьке сердечко. Воно набите на грудях. Я обрав його, бо сподобалася картинка.

Актор зізнається: хоче ще татуювання.

– Але зараз я не думаю про це. Тому ще не знаю, які саме. Та й мені поки що достатньо тих, що є. А їх вже близько 45.