Головна Культура

TAYANNA, ОГНЄВІЧ, ДОРН, БАБКІН І БАРСЬКИХ НОВИМИ ПІСНЯМИ ПРИВІТАЛИ З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

На честь Дня Незалежності артисти привітали Україну та зізналися їй у коханні через свою творчість.

Злата Огнєвіч, TAYANNA, Іван Дорн, Сергій Бабкін та Макс Барських вже встигли оприлюднити чуттєві треки, пронизані любов’ю та повагою до батьківщини.

 TAYANNA – “ДОРОГИ”

Тетяна презентувала кліп на новий трек “Дороги”, в якому кожен українець пізнає себе та свій внутрішній стан.

За словами співачки, війна відбувається не тільки на фронті. Вона стосується кожного ще й тому, що саме зараз всі наші глибокі страхи, увесь стрес, що сидів десь всередині – все це сплило назовні.

“Пісню “Дороги” я написала, коли вперше потрапила до Польщі під час війни. Я розмістилась в крихітному номері готелю, відчуття дому зникло зовсім, прийшло розуміння, що дорога до нього закрита. Мені було важко уявити, що так зараз живуть мільйони людей – і ніхто з них не знає, коли знов опиниться вдома та побачить рідних. Я плакала і писала цю пісню, згадуючи своє минуле життя: скільки доріг я обійшла та скільки очей побачила”, – згадала вона.

ЗЛАТА ОГНЄВІЧ – “ЛЕЛЕКА”

24-го серпня зірка представила пісню та благодійний проєкт “Лелека”.

“Це історія однієї української родини. Я впевнена, вона торкнеться струн душі кожного. Вона близька та зрозуміла, не поділяє людей на стать, вік, статус. Наша “Лелека” – про кожного з нас. Вона про Україну”, – розказала Огнєвіч.

Головним героєм кліпу став актор, ведучий, а наразі сержант ЗСУ Даніель Салем.

ІВАН ДОРН – “НЕСКОРЕНА”

У своїй новій пісні “Нескорена” Ваня зобразив стан українців, які були змушені рятуватися на чужині. У відео артист співає у відкритому полі – цей спів відгукується у серці кожного, хто мріє знову зустрічати жовто-блакитні світанки на рідній та вільній землі.

Слова композиції – це творчість учасниці конкурсу віршів, який Іван проводив минулого року до Дня Незалежності.

СЕРГІЙ БАБКІН – “ЗАПОВІТ”

Багатодітний батько Бабкін у День Незалежності заспівав рядки із “Заповіту” Тараса Шевченка.

“Україна – наш дім. І як же хочеться, щоб скоріше у ньому запанував мир. Ми обов’язково переможемо, тому що добро завжди перемагає зло. Тому що усередині нас непробивний міцний дух, який не зможе зламати жоден ворог. З вірою в нашу країну! З вірою в наших воїнів! З вірою в кожного з нас!”, – запевнив артист.

Співак також презентував новий міні-альбом “Далі ми самі“, який складається з семи композицій та чотирьох віршів. У треках відображені страждання, злість, єдність і рішучість до перемоги, які відчуває український народ протягом півроку війни.

https://www.instagram.com/reels/audio/1323862451755809/

МАКС БАРСЬКИХ – “УКРАЇНА”

До Дня Незалежності Макс презентував святково-патріотичний сингл “Україна”.

“Усі ці пів року війни я ставлюся до музики, як до чогось, що відбувається не зі мною, до чогось із минулого життя. Поки що я не знайшов нового себе. Не до кінця розумію, що буде завтра, мабуть, як і усі ми. Але знаю напевно, що багатьом музика допомагає, зцілює рани. Крізь пісню ми передаємо наші мрії й проєктуємо найсвітліші бажання.

“Україна” – це пісня-мрія. Я вірю в таку перемогу, коли вся країна стає єдиною незламною родиною. Україна – це сім‘я, в якій люблять і розуміють”, – розказав Барських.

Джерело: https://tabloid.pravda.com.ua/focus/6305d42a138a6/