Головна TV

Телеканал 2+2 покаже документальний проєкт «Відплата»

10 квітня, о 17:00, на телеканалі 2+2 відбудеться прем’єра документального проєкту «Відплата», у якому журналісти з’ясують, хто та як веде розслідування злочинів російських військових, які чинили масові звірства в українських містах, та чи існує в Україні аналог легендарного ізраїльського Моссаду.

З перших днів повномасштабного вторгнення окупанти скоюють жорстокі, криваві злочини проти мирного населення України. Бучанська різанина – одна з найстрашніших сторінок цієї війни. Протягом 26 днів загарбники грабували, катували, розстрілювали безневинних людей і були впевнені, що залишаться непоміченими. Проте українські спецслужби вже мають списки російських вбивць та збирають докази їхніх злочинів – а це означає, що кожен солдат путінської армії буде покараним.

У документальному проєкті «Відплата» – шокуючі сповіді жителів Бучі, які дивом вижили після катувань і готові свідчити проти російської армії. А також конкретні імена та прізвища військових, які у лютому-березні 2022 року влаштовували геноцид у Київській області.

Глядачі телеканалу 2+2 почують ексклюзивні коментарі начальника ГУР Кирила Буданова і Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, а також унікальну історію ізраїльського офіцера Ігаля Левіна, котрий проллє світло на одну з найефективніших спецслужб світу – Моссад, який понад 70 років веде антитерористичну діяльність.

Чи правда, що в Україні є аналог легендарної ізраїльської «політичної розвідки», завдяки чому українським правоохоронцям вдається так швидко розшукувати російських вбивць та як у цьому допомагає штучний інтелект, до чого варто приготуватися путіну, якого від розплати не врятує навіть бункер – розкажуть журналісти проєкту.

Документальний проєкт «Відплата», на замовлення телеканалу 2+2, підготовлений Департаментом журналістських розслідувань 1+1 media.

Дивіться прем’єру документального проєкту «Відплата» у понеділок, 10 квітня, о 17:00 на телеканалі 2+2!