Головна TV

Телеканал 2+2 знімає новий серіал «Окуповані» за сценарієм Андрія Кокотюхи

Телеканал 2+2 розпочав зйомки чотирисерійної драми «Окуповані» про українців, які попри страх, невизначеність й щоденну небезпеку обрали шлях боротьби, перебуваючи в окупації.

За сюжетом серіалу «Окуповані», під час наступу російських військ головний герой серіалу Роман допомагає екс-коханій Юлі та її сину виїхати з міста до селища, вважаючи його більш безпечним місцем. Проте вже за лічені години село, де мешкають батьки Юлі, опиняється в окупації росіян. Налякані, розгублені місцеві жителі потрапляють у пастку загарбників без права врятуватися – окупанти швидко встановлюють свої порядки, розграбовують магазини й будинки, жорстоко карають тих, хто намагається чинити супротив. Розуміючи, що допомоги доведеться чекати довго, Роман починає діяти рішуче і приєднується до партизанського руху.

У головних ролях: Юрій Феліпенко, Анастасія Капінус, Роман Ясіновський, Михайло Пулянський, Андрій Поліщук, Анастасія Назарова, Андрій Макарченко та ін.

«Ідея серіалу виникла після того, як ми почули історію ведучого нашого телеканалу Геннадія Попенка, який у перші дні повномасштабної війни разом з родиною опинився в окупованому Іванкові. Його розповідь спонукала нас розказати про тих, хто під час війни мужньо переживає випробування окупацією, – коментує Олеся Пазенко, продюсер проєкту. – Події драми розгортаються в інший час, в іншому містечку, але головні герої, як і тисячі українців, які потрапили в пастку росіян, не втрачають надії на визволення та чинять опір загарбникам».

Зйомки серіалу «Окуповані» розпочалися із символічного підписання акторами та знімальною групою артилерійської гільзи, відстріляної по російських загарбниках. Гільзу команді проєкту передали українські захисники, які восени минулого року звільняли Харківщину від окупантів.

Воєнну драму «Окуповані» на замовлення телеканалу 2+2 знімає 1+1 Production.Originals. Генеральні продюсери: Сергій Кизима, Акім Галімов. Продюсери: Олеся Пазенко, Оксана Янко-Коваленко, Володимир Москалець. Режисер: Павло Тупік. Сценарист: Андрій Кокотюха.