Головна Подорожі

Телеканал “Дім” розпочав зйомки нового проєкту “Міста” з Анатолієм Анатолічем

Команда телеканалу українського іномовлення “Дім” працює над новим проєктом “Міста”, який розповідатиме про особливості життя різних куточків України під час повномасштабної війни. Ведучим «Міст» став Анатолій Анатоліч.

Ведучий соціального проєкту «Міста» відвідуватиме різні великі й малі міста нашої країни, щоб показати, чим сьогодні живуть українці, як вони адаптувались до життя під час війни, як допомагають вибороти перемогу, і найголовніше – нагадати, що нам варто завжди підтримувати своє.

“Цей проєкт про героїчні українські міста. Звісно, всі міста України героїчні. Є міста, які розташовані недалеко від лінії фронту, як Кривий Ріг. Там ми знімали пілотний епізод. Місто знаходиться за 40 кілометрів від фронту і постійно під обстрілами. Однак воно прийняло чимало внутрішньо переміщених осіб. Це моє місто – я там народився, там виріс, навіть скажу більше, я не хотів переїжджати з Кривого Рога, мені там все дуже подобалося і зараз я намагаюся якомога частіше там бувати”, – розповів Анатолій Анатоліч про програму “Міста”.

Також проєкт розповість про інші цікаві куточки України, наприклад, в Одесі Анатолій Анатоліч познайомиться з жіночою футбольною командою, у Дніпрі проведе цілий день в лікарні Мечникова, де рятують життя, а ще продемонструє неймовірну силу Харкова.

“Звісно, покажемо дуже різні міста нашої країни, які по-своєму вносять вклад у перемогу. А взагалі, мені здається, сьогодні для всіх українців кожне місто рідне. Навіть, якщо ви жодного разу не були в Харкові, читаючи ранкові новини про обстріли, відчуваєте цей біль. Так само і Дніпро, Одесу… коли Одесу обстрілюють, мені здається, що зранку всі прокидаються одеситами. Я дуже хочу вірити, що війна такою страшною ціною, але об’єднала нас всіх і хочеться, щоб ми не втрачали цей зв’язок між містами, громадами і людьми”, – поділився ведучий каналу “Дім” Анатолій Анатоліч.

Перед зйомками в якомусь конкретному місті ведучий звертається у соціальних мережах до своїх підписників-мешканців цих міст за порадами, які допоможуть зрозуміти, що обов’язково потрібно показати й розказати, які місця відвідати.