Головна TV

Телеведуча Ірина Хоменко розповіла, як її діти перебувають в укритті

Ведуча програми “Ранок Вдома”, яка виходить щодня о 7:00 на каналі “Дом”, акторка Ірина Хоменко поділилась власними переживаннями щодо реакції дітей на постійні обстріли та розповіла про свій біль.

 Ірина Хоменко зізнається написала текст для поста ще 23 вересня, коли в Києві було більш-менш спокійно, а доповнила і виклала його вчора, адже актуальність її думок лише ще більше підтвердилася.

Вся Україна під постійними ракетними обстрілами. Тиждень мої діти були вдома разом зі мною. Навчалися дистанційно… навіть садочок донечки був в онлайн форматі. Я теж працюю з дому, щоб кожен член нашої команди був у безпеці. Сьогодні ж мої дітки знов пішли зранку до школи/садочка. На моє везіння, я завчасно забрала своїх дітей, а багато хто опинився у безпечній пастці”, пише ведуча програми “Ранок Вдома” на каналі “Дом” Ірина Хоменко у своєму Instagram.

Дітей під час повітряної тривоги виводять до укриттів, де вони перебувають до відбою. Звідти акторка забрала свою дворічну доньку. І її дуже глибоко вразило те, як, з вини росії , маленькі діти змушені ховатися, в не радіти життю. Така картина вражаюча норма нашого життя, проте лише коли бачиш маленьких, неслухняних і надактивних діточок у стресі, стає по-справжньому сумно.

“Моє серце стискав капкан величезного болю. Всі дітки були слухняні, не галасували, не плакали, а мовчки сиділи на стільчиках, вдягнуті, і слухали казочку, яку читала їм вихователька. Укриття оздоблене, прикрашене, щоб дітки не боялись, а навпаки розуміли, що це безпечне місце. Люди! Невже в 21 сторіччі, в ері новітніх технологій, безпечне місце це УКРИТТЯ? Замість того, щоб казати дитині: «Пізнавай цей дивовижний безпечний світ», наші діти мають йти в бомбосховища”, зізнається телеведуча.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Ірина Хоменко (@irina_khomenko)

Дивіться “Ранок Вдома” на каналі “Дом” з понеділка по п’ятницю з  07:00 до 09:30, у суботу та неділю з 07:00 до 11:00, а також на YouTube-каналі проєкту.