Головна TV

Телеведуча Лілія Ребрик зворушила мережу світлинами з хрестин

Популярна українська акторка, ведуча програм “Ранок Вдома” і “Дочекаюсь” на телеканалі “Дом” Лілія Ребрик поділилася світлою новиною – цими вихідними вона вкотре стала хрещеною мамою. Телезірка продемонструвала зворушливі світлини та зізналася, чому цей момент став для неї таким особливим.

Телезірка разом із чоловіком Андрієм Диким та двома доньками побували на хрестинах маленького козака.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Лілія Ребрик (@liliia.rebrik)

“Дякую за довіру бути хрещеною справжнього козака, який народився у війні. Одразу після народження ховався з мамою в підвалі. А сьогодні пізнав таїнство хрещення і зробив цей день світлішим. У такі дні ми точно знаємо, заради чого йдемо до кінця: щоб наші діти усміхалися, щоб гралися, щоб безтурботно бігали у двір до друзів, щоб не боялися і не ховалися в підвалах”, – написала Лілія Ребрик у своєму Інстаграмі.

Акторка зазначила – відтепер у неї аж 6 похресників, яким вона дуже радіє.

“Чи гарна я хрещена? – Так! Чи скромна? – Ні! Але люблю кожного. Не так часто бачимося, як хотілося б. Але вони завжди в моєму серці”, – зазначила ведуча каналу “Дом”.

Щирі слова Лілії знайшли відгук серед шанувальників, які поділились з телезіркою історіями своїх похресників та висловили Лілі подяку за її оптимізм:

– «Ліля, дякую вам за постійні пости, вони дуже мотивуючі, дуже цікаво за вами слідкувати!»

– «Дай вам Бог здоров’я, щастя, кохання і мирного неба над головою».

–  «Щастя і здоров’я, всім хресним і похресникам 🙌 Р.S.А кумасі які файні»

– «Яка ти молодчинка Ліля,люблю тебе красуня»

– «Ліля вам пасує. Треба ще синочка»

– «Останнім часом не читала нічого мудрішого, дякую Вам, нехай так і буде».

Дивіться “Ранок Вдома” на каналі “Дом” з понеділка по п’ятницю з  07:00 до 09:30, у суботу та неділю з 07:00 до 11:00, а також на YouTube-каналі проєкту.