Головна TV

Тенісист та воїн Сергій Стаховський: Я був у грудні три тижні в Бахмуті

Гостем тижневика «Коло спорту» на каналі «Дом» став відомий тенісист, володар кількох титулів АТР, колишня перша ракетка України, а нині військовослужбовець і волонтер Сергій Стаховський. В ексклюзивному інтерв’ю  Діані Кондратюк він розповів про те, якою бачить Україну після перемоги, про рішення повернутися в Україну, завершення спортивної кар’єри, службу в Національній гвардії і втрати на війні.

Український спортсмен Сергій Стаховський з початку повномасштабного вторгнення попрощався із тенісом і взяв до рук зброю. До 24 лютого Сергій з дружиною та дітьми мешкав у Будапешті. Вторгнення застало родину спортсмена на відпочинку в Дубаї, а вже 25 лютого він привіз дружину й дітей до Будапешта і автівкою повернувся в Україну. Зараз Сергій Стаховський проходить службу у лавах Національної гвардії України. У розмові з Діаною Кондратюк гість «Кола спорту» розповів, які задачі стоять перед ним на фронті.

«Я був у грудні три тижні в Бахмуті, я був приквартований до четвертої бригади швидкого реагування. Задачі різні бувають. Здебільшого вони проходять по лінії розмежування. Є задачі праці з мінометом, задачі ескортування полонених… Це дуже брутальна війна. Вона забирає дуже багато життів, на жаль. Їхні (росіян – ред.) ми не рахуємо, тому що це нецікаво, а ось наші… це сумно, це складно. Кожного дня, неможливо передати ці втрати. Для кожної родини –  вони втрачають весь світ, всю землю під ногами», – говорить Сергій Стаховський.

У відповідь на запитання ведучої Діани Кондратюк, наскільки близько Україна  зараз до перемоги, гість «Кола спорту» наголосив, що ми протистоїмо дуже сильному і безжальному ворогу, який не шкодує нічиїх життів – ні українців, ні своїх громадян, тому те, що ми змогли вистояти увесь цей час – це вже перемога.

«Той факт, що ми Новий рік зустріли як вільна країна – це вже перемога. Тому що проти нас стоїть величезна країна з величезним людським ресурсом, якого вона зовсім не шкодує. Який вона кидає просто, як м’ясо на вогонь. Це треба так сприймати. Звісно, наша ціль – вийти на наші [державні] кордони і викинути росіян. Для нас звісно єдиний варіант – це щоб росія розпалася, або сама зсередини, або їй хтось допоміг», – зауважив Сергій Стаховський.

Гість програми переконаний, що після перемоги Україна буде «успішною, але складною і зажуреною», і в чомусь буде навіть важче, ніж зараз, бо «прийде усвідомлення всього того, що ми втратили».

Також Сергій Стаховський розповів про свою волонтерську діяльність, якою займається спільно з Сергієм Ребровим. Спортсмен наголосив, якщо спочатку більше уваги було постачанням  автівок для фронту, розгрузок, бронежилетів, касок, приладів нічного бачення, то тепер стоять задачі по спеціалізованій техніці.

Перша частина ексклюзивного інтерв’ю Сергія Стаховського програмі «Коло спорту» на каналі «Дом»:

Друга частина інтерв’ю вийде в ефір у п’ятницю, 27 січня, у випуску програми «Коло спорту».

Дивіться програму «Коло спорту» на каналі “Дом” щоп’ятниці  о 21:00, а також на сайті та на YouTube-каналі “Дом“.

Сайт TV-Парк існує завдяки Вашій фінансовій підтримці. Дякуємо за допомогу! Допомога редакції