Головна АЗОВ 22

Терміново! Проголосуй за перейменування вулиць Києва на честь Героїв-Азовців

У «Київ Цифровий» триває голосування щодо перейменування міських обʼєктів. Дві вулиці пропонується перейменувати на честь полеглих захисників Маріуполя з полку «Азов». Асоціація родин захисників «Азовсталі» закликає всіх небайдужих підтримати перейменування за посиланнями нижче ⬇️ Проголосувати можна в будь-якому місті України, встановивши додаток «Київ Цифровий». Голосування займає лічені хвилини і триватиме до 16 квітня!

Вулицю Спартаківську на вулицю Максима Кагала

Максим Кагал «Пістон» – Герой України, старший лейтенант полку «Азов», мав звання чемпіона світу з кікбоксингу ISKA серед дорослих та чимало інших спортивних нагород. Пістон загинув 25 березня 2022 року у віці 30 років, обороняючи Маріуполь.

Проголосувати

Вулицю Отто Шмідта на вулицю Віталія Харчука

Віталій Харчук «Хірург» – молодший сержант, командир відділення 2 роти 2 батальйону полку «Азов», загинув 2 квітня 2022 року у віці 22 років, героїчно захищаючи Маріуполь. Віталій проживав на Татарці, вікна його батьківського дому виходять на цю вулицю.

Проголосувати

АБО! У застосунку переходьте в розділ «Електронна демократія» (вкладка «Більше сервісів»), обирайте «Опитування», шукайте необхідні вулиці і натискайте кнопку «Взяти участь». Після завершення голосування експертна комісія підготує свої пропозиції до Київради, спираючись на результати нашого з вами голосування, і вулиці буде перейменовано.

@AzovstalFamilies