Головна Культура

Тетяна Даниленко: Напередодні Андрієвого повернення на фронт вдалося піймати легкі нотки нормального життя

Батько “Азову”, нинішній командир Третьої Штурмової бригади Андрій Білецький – під час своєї нещодавньої короткочасної відпустки – провів чудові дні разом із сім`єю. Про затишні миті щастя серед війни повідала зі своєї сторінки у Instagram дружина Андрія Тетяна Даниленко:

– Провела незабутні дні із неймовірними людьми.
Андрій вривається у Третю штурмову і вже штурмує Бахмутщину після короткої відпустки, а я вриваюся у соціальне життя, поставлене на стоп у ці солодкі дні.
Вдома він встиг відхворіти усім, чим можна – включно із дивним вірусом, яким вони заразилися одночасно із малюком. Цей мало приємний феномен мені вже був відомий, тому була морально готова. Чоловіків, які приїжджають з фронту, вдома часто розвалює без звичного адреналіну. Військові медики це пояснюють трохи по-іншому: у закритому колективі імунітет відвикає від різномаїття вірусів та інфекцій цивільного життя.
Кіно, вино і доміно практично не встигли. Не кажучи про оперу і мандри. Разом читали книжки, кілька разів сходили в ліс, кілька разів пообідали в ресторані. Напередодні Андрієвого повернення на фронт вдалося навіть піймати легкі нотки нормального життя. Шкода, що нормальність – то в наступних життях. У нинішньому за неї ще слід поборотись.


Бажаємо чимшвидше побачити світлини цієї чудової сім`ї вже на вільній нашій землі. Слава Перемозі!