Головна АЗОВ 22

Тетяна Ластович втратила у війні чоловіка, мати та рідного брата. Всі вони були бійцями «Азову»

Тетяна Ластович із дітьми

Історія родини, в якій троє героїв-азовців віддали життя за Україну

У Запоріжжі 25 серпня попрощалися із загиблим азовцем Олексієм Ластовичем на псевдо «Кречет». Він загинув у боях за Маріуполь 21 квітня 2022 року від кулі снайпера. Постріл прийшовся у грудну клітину та навиліт пробив дві пластини бронежилета.

Олексій Ластович КРЕЧЕТ

«Як же довго я тебе шукала», – написала дружина Олексія Тетяна Ластович на своїй сторінці у Фейсбуці. Тетяна чекала на можливість поховати чоловіка довгих півтора року, проте, на жаль, втрата чоловіка – не єдина трагедія, яка спіткала жінку у цій війні. Її мати та брат також служили в «Азові» та загинули з різницею у чотири роки.


Наталія Луговська РОМАШКА

Матір Тетяни, Наталія Луговська на псевдо «Ромашка», пішла служити в «Азов» військовим психологом після трагічної загибелі на фронті її сина у 2018 році. Наталя загинула на «Азовсталі» через кілька днів після зятя Олексія Ластовича – 3 травня.

Брат Тетяни, Юрій Луговський на псевдо «Баррет», був легендарним снайпером-розвідником в «Азові». На війну вирушив ще у 2014 році, пройшов Іловайськ. Герой загинув під час виконання бойового завдання поблизу села Водяне 9 березня 2018-го. На момент загибелі йому було всього 23 роки. Юрію, як і матері, посмертно надано звання «Почесний громадянин Червонограда», а школа номер 9 носить ім’я родини Луговських.


Юрій Луговський БАРРЕТ

Тетяну Ластович, на той момент вагітну третьою дитиною, повномасштабне вторгнення застало в Ялті поблизу Маріуполя. Їхній з «Кречетом» син народився через три тижні після загибелі чоловіка. Його назвали, як і хотів Олексій, Іллею. Наразі Тетяна Ластович лишається разом із дочками та сином у Запоріжжі, на батьківщині Олексія, де вона планує жити й надалі, хоча сама родом із Львівської області. Поховавши чоловіка, Тетяна вже другий рік не втрачає надії на ідентифікацію тіла матері Наталії, аби мати змогу попрощатися і з нею та поховати поруч з братом, легендарним «Барретом».

Вічна пам’ять героям!

@AzovstalFamilies