Головна TV

Тетяна Песик- про гумор під час війни та свій перший виступ перед захисниками України

Гумор – це потужна зброя на інформаційному фронті. Ми переконалися, що жарти про ворога дають впевненість у перемозі, об’єднують і допомагають впоратися зі стресом. За лаштунками шоу «єПитання» комікеса Тетяна Песик ексклюзивно розповіла Новому каналу про гумор воєнного часу.

– На початку повномасштабного вторгнення здавалося, що жартувати недоречно. Я вже думала, що моїй гумористичній кар’єрі настав кінець. Але ситуація змінилася в березні (2022 року, – прим. ред.). Мене покликали виступити перед військовими. Взагалі не мала розуміння, які жарти потрібно підбирати. Поступово накривав страх. Що їм показувати? Як веселити? Як вони сприйматимуть жарти? Війна ж триває. Після кількох номерів військові почали сміятися. І я аж полегшено видихнула, – пригадує Песик. – Тоді й усвідомила, що роблю все правильно. І нашим військовим потрібна підтримка. Наприкінці виступу звернулася до захисників: «Хлопці, я так хвилювалася, що навіть забула представитися».

Тоді виступ Тетяни складався з номерів, більшість з яких була написана в мирний час.

– З’ясувалося, що військовим актуальні жарти про війну не заходять. Схоже, їм потрібно було відпочити від цього й розвантажити мозок. Вони більше сміялися з номерів на побутові теми, – пояснила акторка.

Дивіться шоу «єПитання» за участю Тетяни Песик вже 20 березня о 20:00 на Новому каналі.