Головна Культура

The Maneken, Аліна Паш, Алан Бадоєв в новому випуску музичного тревел шоу «Як звучать Карпати»

1 березня на YouTube-каналі «УкрЮтюбПроєкт» вийшов третій випуск «Як звучить світ… Україна», авторами якого є подружня пара Наталя та Євген Синельникови. Дане відео присвячено дивовижним Карпатам, які під час війни набули нового звучання та значення. У випуску ведучий Євген Філатов зібрав знайомі й неочікувані звуки для створення унікальної композиції.

Карпати – місце сили, відновлення, зцілення, а також багатовікових традицій та легенд. Багатьом є знайомими шум гірських річок, звук трембіти та передзвін овечої отари. Але у випуску Євген зміг віднайти унікальні й несподівані звуки, які гармонійно поєдналися у чарівну музику Карпат.

У випуску багато цікавих фактів про регіон, автентичні музичні інструменти, а також історій від місцевих жителів та вимушених переселенців. «Як звучать Карпати» – пізнавальний та захопливий матеріал про Гуцульщину, її традиції, майстрів та життя регіону у воєнний час.

«Коли говориш про Карпати, одразу уявляєш хмари, які чіпляють гори, крони смерек, що закінчуються десь у небі, різноколірну палітру лісів, кришталеві швидкі річки. Але крім і так всім відомого, багато чого цікавого і незвичайного можна ще почути на Гуцульщині, ви будете здивовані не тільки знахідками, а й кінцевим результатом. Варто подивитися і пройнятися», – прокоментував випуск композитор Євген Філатов.

У відео окремий сюжет присвячено важливій та актуальній темі збереження чистоти природи. Відзнято роботу екоактивістів та волонтерів, серед яких українські зірки шоу-бізнесу Аліна Паш та Алан Бадоєв, що також доєдналися до прибирання берега Карпатського моря. Враховуючи, що знімання відео відбувалося у воєнний час, цей сюжет може продемонструвати усьому світові, наскільки змінився український менталітет, його готовність до європейських цінностей.