Головна Культура

Тіна Кароль оприлюднила нову версію кліпу “Мед” українською

Тіна Кароль оприлюднила нову версію кліпу “Мед” українською мовою. У кліпі співачка виконує пісню, закутавшись у білу ковдру на тлі людяних вулиць Києва. За словами Тіни, ковдра у кліпі є символом фортеці, у якій заховане її крихке серце. 

В основу нового кліпу лягли зворушливі кадри шанувальників Кароль, які на знак підтримки улюбленої співачки організували своєрідний флешмоб й опублікували у своїх соціальних мережах відео та кавери під пісню “Мед”.

“Для чого дійсно потрібна сміливість, так це для щирості. Я дякую всім, хто був небайдужий до долі пісні “Мед” і своєю щирою підтримкою подарував пісні друге життя, зробив можливим прем’єру кліпу “Мед” українською мовою”, – каже Тіна Кароль.

Оригінальний англомовний кліп “Honey & Мед”,  співачка видалила на наступний день після прем’єри після того, як дізналася, що до комп’ютерної графіки та колористики мають стосунок люди з російським громадянством. Хоча сам кліп “Honey & Мед” співачка замовляла в американської компанії “Beverly Films”, засновником якої є український режисер Генрі Ліпатов.

Чи буде перемонтовано оригінальний кліп “Honey & Мед” із залученням винятково української команди, наразі залишається невідомим.