Головна Культура

TOM SODA: Декілька годин не міг зупинити сльози

Співак TOM SODA випустив трек “For a Peaceful Sky”, місія якого – донести всьому світові, що для кожного українця означає втратити “мирне небо” над головою.

З весни артист тісно співпрацює з фондом «За мирне небо», який відбудував вже більше 100 будинків на Київщині. Весь набутий досвід від цієї співпраці TOM вирішив вкласти у пісню-маніфест, що відображає українське сьогодення.

“Всі гроші від прослуховувань цієї пісні підуть на відбудову житла, що було зруйноване внаслідок російської агресії. Нехай трек про те, що ми втратили –  допоможе його повернути. Відео до композиції я вирішив презентувати у День Гідності та Свободи України, адже коли, як не в цей день співати про те, яка в них ціна”, – коментує співак

Потужне аранжування до пісні написав талановитий харків‘янин Петро Берестенко. Слова українського автора і виконавця, що зараз мешкає в США – ANDRUX.

“Я написав йому довгого листа, в якому попросив знаїти слова, які пояснили б людям за кордоном, які не знають значення виразу «мирне небо» , що означає його втратити. Наступного ранку я отримав акустичний запис, прослухавши який, декілька годин не міг зупинити сльози”, – розповідає TOM

У відео до пісні співак використав справжні кадри, які зняв у постраждалих від обстрілів родинах на Київщині, щоб показати світові, що все те, що з нами відбувається – це не кіно і не сюжет з новин. Це – наше життя.