Головна TV

Топ-6 фільмів для весняного настрою від акторки Олі Жуковцової

Виконавиця головної ролі в серіалі Нового каналу «Молода» поділилася переліком романтичних кінострічок, які любить переглядати.

Весна асоціюється із сонцем, коханням і розквітом. Ми пропонуємо приблизити по-справжньому теплі дні переглядом стрічок, які наче створені для цієї пори року. Зірка серіалу «Молода», який Новий канал покаже вже з 20 березня, Оля Жуковцова порадила фільми з весняним настроєм.

– Я люблю серйозне філософське кіно. Але зараз відчуваю потребу дивитися саме такі світлі романтичні комедії. Фільми про красиві та щасливі стосунки підіймають мені настрій. Отже, ділюся моїми улюбленими стрічками, – зазначає акторка.

Привид, 1990 рік

Стрічка розповідає про кохання, яке не знає перешкод. За сюжетом, життя Сема обривається. Однак його душа не може знайти спокою. І тепер Сем – привид, який дізнається не лише про причину своєї смерті, а й про те, що небезпека чатує на його кохану Моллі.

Поки ти спав, 1995 рік

Щоранку Люсі бачить привабливого незнайомця, з яким вона хотіла б бути разом. І доля зводить їх: напередодні Різдва дівчина рятує чоловіка своєї мрії від загибелі. Але Пітер – саме так звати незнайомця-красеня – впав у кому. Родичі, які приїхали до постраждалого в лікарню, вирішили, що Люсі – його наречена. Дівчина стає частиною великої родини і знаходить в ній те, чого їй так бракувало. Але що робити, коли Пітер прокинеться?

Чого хочуть жінки, 2000 рік

Самозакоханий Нік Маршал працює в рекламному агентстві. Він зачаровує багатьох жінок і впевнений, що знає їхні думки й бажання. Але доля вирішила випробувати його. Керівництво компанії обрало нового боса – Дарсі, яка краще розбирається в рекламі товарів для представниць прекрасної статі. Обурений Нік отримує завдання досліджувати повсякденні дівчачі вироби. З ним трапляється нещастя, після якого чоловік може читати думки, але лише жіночі. Чи допоможе це Ніку покращити стосунки з сім’єю і знайти кохання?

50 перших поцілунків, 2004 рік

Генрі, який не є прихильником серйозних стосунків, закохується у красуню Люсі з першого погляду. Між ними стрімко розвивається роман. Але наступного дня дівчина дивно поводиться і вдає, що ніколи раніше не бачила хлопця. Згодом з’ясувалося, що Люсі страждає на короткочасну втрату пам’яті. Але Генрі не хоче відступати й готовий добиватися кохану щодня.

У ритмі серця, 2021

Дія фільму розгортається навколо родини глухих. 17-річна Рубі – єдина, хто чує в сім’ї – допомагає батькам і брату вести рибальський бізнес. Вона вступає до місцевого шкільного хору й виявляє особливі здібності до музики. Керівник хору переконує ученицю спробувати свої сили в музичній школі. Тож тепер Рубі змушена обирати між мрією та сім’єю.

Найкращі вихідні, 2022

Герої кожної з чотирьох новел час від часу перетинаються на вулицях Києва. Вони вирушили до столиці на вихідні й мають свої плани. Зокрема, хлопець з Німеччини збирається знайти дівчину, в яку закохався онлайн. Одеситка шукає свого тата-рокера, якого не бачила 10 років. Хлопці з Кривого Рогу планують влаштувати легендарну парубочу вечірку. А кар’єристка зі Львова взагалі не має наміру гуляти Києвом – їй потрібно готуватися до майбутньої співбесіди. Однак усі їхні плани підуть шкереберть.

Дивіться серіал «Молода» за участю Олі Жуковцової на Новому каналі вже з 20 березня