Головна TV

ТРАГІЧНА ІСТОРІЯ ВІЙСЬКОВОГО З СИНЬО-ЖОВТИМИ БРАСЛЕТАМИ, ЗАКАТОВАНОГО РОСІЙСЬКИМИ ОКУПАНТАМИ

Щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці о 19:00 на телеканалі НТН виходить проект «Історії війни». Ведучий Андрій Данілевич розповідає пронизливі історії людей, життя яких перевернула війна. Цього тижня в нових випусках – трагічна історія українського військового Сергія Сови, вбитого рашистами й похованого в лісі під Ізюмом: саме фото його руки з синьо-жовтими браслетами стало черговим доказом геноциду українського народу. 

Масове поховання, знайдене в лісі біля деокупованого Ізюма, вразило весь світ. Майже 450 могил, де поховані цивільні –  навіть цілими сім’ями – та військовослужбовці, захисники України. Зараз уже встановлено, що 90 відсотків тіл загиблих мають сліди насильницької смерті. Вражаючий знімок понівеченої мертвої руки з жовто-синіми браслетами – це фото фрагмента тіла українського військового з Нікополя, Сергія Сови. 36-річний військовослужбовець 93 окремої механізованої бригади «Холодний Яр» нашу країну боронить ще з 2014-го. Під час повномасштабного вторгнення російських військ в Україну перебував на бойових позиціях на Харківщині. Сергій ніколи не знімав патріотичні браслети, які подарували йому діти ще у 2014 році. Саме завдяки їм і татуюванням дружина Оксана впізнала чоловіка одразу після початку ексгумації… Якою була остання розмова жінки з Сергієм, з яким вони 15 років у шлюбі? Що Оксана говорить про болючу втрату двом дітям? Трагічна історія полеглого Героя України – у середу, 28 вересня, о 19:00 на телеканалі НТН.

Також цього тижня в проекті – історія маріупольського лікаря Сергія Мудрого, який боровся за життя пацієнтів до останнього: під обстрілами у зруйнованій лікарні – та проводив операції без світла, води та необхідних інструментів… Окрім того, в «Історіях війни» – про жорстокий розстріл у селі біля Бородянки мирних людей, двох волонтерів із Рівного, які до того врятували триста жителів із окупованої Київщини…

Дивіться «Історії війни» щопонеділка, щосереди та щоп’ятниці о 19:00 на телеканалі НТН. Окрім того, випуски проекту виходять на супутниковому каналі «Інтер+» щопонеділка, щовівторка та щочетверга о 19:30.