Головна Інтерв'ю

Трішки посмішки від кішки. Монро: Сама обираю, з ким спілкуватися

До нашої кореспондентки кішки-сфінкса Керрі Ларго Вінч дійшли чутки, що блогерка та громадська діячка Монро дуже любить кішок. І ось як не поспілкуватися з такою чудовою людиною? Сама Баст* веліла!

– Про що Ви зазвичай розмовляєте з кішками?

 – Питаю – як справи, і що з обличчям. Мені здається, вони ревнують одна до одної і ображаються, коли я їх не чухаю або не даю вологий корм, який вони так люблять.

– Скільки у Вас кішок, і на скількох ще вистачить здоров’я?

– До недавнього було 5, але старенька Соня померла, і зараз 4. На рахунок мого здоров’я – вистачить, але в даних житлових умовах поповнення не планую.

 «Ого як багато! Може, вона виховує бойових котів, тільки нікому не розповідає?» – майнуло в голові Керрі.

– Була весела історія, пов’язана з контактами з тваринами?

– Ой. От щоб ха-ха-ха – ні. Тварини – це радість і велика відповідальність.

– З яким звіром Ви себе асоціюєте? Чому?

– Раніше б сказала – коняка. Така жвава, енергійна, постійно в русі, кудись скочу, а зараз це змія, не отруйна. Така повільна, але коли треба можу прискоритися, спостережлива і мудра. Але це, мабуть, вже сова.

Жива уява Керрі малювала, як Монро спочатку перетворюється на конячку з рожевою гривою, потім копита відкинулися, вийшла змія. А потім ця змійка почала обростати пір’ям, змахнула крилами і… Лапка Керрі сіпнулася. Вона тихенько муркнула і продовжила:

– Я періодично роблю щось не те. У Вас був смішний ляп у житті?

– Ага. Обирала аромат у паризькому магазині, продавчиня завела світську бесіду – англійською. Це було років 10 тому. Англійську я знала на рівні котячої. Вона спитала про враження  від Парижа. Я хотіла сказати “емейзінг ” (неймовірно), а сказала “експенсів” (дорого). Вона щось почала говорити швидко, я розгубилася, підійшла моя подруга, яка знає 4 мови і підтримала бесіду. А потім подруга спитала, а що я їй сказала, що вона дисконт пропонує. Ну я і відповіла. З того моменту мій інгліш вері експенсів!

– Ви азартна людина?

– О, ні. Зовсім. Хоча в миттєву лотерею можу зіграти.

– На мене іноді надягають всякі светри, комбінезони, шкарпетки. Ось не люблю це все! А як Ви ставитеся до одягу? Колись жертвували зручністю заради краси?

– Коли активно світилася на заходах та виступала – звичайно, але зараз віддаю перевагу зручності. Я не уявляю, що повинно статися, щоб мене затягнули в корсет, або ж взула кабли.

«Як страшно звучить «затягнули в корсет», – подумала Керрі. Корсет вона уявила у вигляді чорної дірки, з якої вилізла чорна волохата лапа, яка намагається когось схопити та затягнути туди. «Жах!»

– Ви любите, коли Вами командують?

– Ні. Я створила таке життя, в якому сама обираю, з ким спілкуватися, працювати та дружити. Я не уявляю, щоб в мене був начальник чи начальниця.

– А як часто самі командуєте?

 – І я не намагаюся командувати, тому що це вже нерівноправні стосунки. Хоча поручення і накази віддаю, тому що знаю, як краще і здебільшого мене просять, бо знають, що я знаю, як краще.

– Яким для Вас є ідеальний день?

– Прокинутися, почухати і погодувати кицьок, випити води, кави, відповісти на повідомлення, вийти на пробіжку, сніданок і далі в задоволення жити своє найкраще життя. Зараз з цим складніше, в країні другий рік війна, і я ще досі відчуваю синдром людини, яка вижила і живе.

– Над чим зараз працюєте?

– Основна моя діяльність – це ютуб-канал Невгамовна Монро, телеграм-канал Курва Мати, а також я працюю онлайн консультанткою в справах ЛГБТ спільноти в громадській організації.

«Ого! І не ліньки?» – подумала Керрі. А вголос промовила:

– Велике котяче муррр!

Розмову записала Шарлотта Кляк

Фото надані Монро

*Баст – давньоєгипетська богиня радості, веселощів та любові, жіночої краси, родючості, домашнього вогнища та кішок, яка зображалася у вигляді кішки або жінки з головою кішки.

Якщо вам сподобалося інтерв’ю, тут можна задонатити Керрі на смаколики. З коментарем – для Керрі