Головна TV

Три книги від Дмитра Архіпова, які варто прочитати в дорослому віці

Щороку 3 березня світ відзначає День письменника. А серіал «Молода», знятий до повномасштабного вторгнення, популяризує читання. Адже сюжет розгортається у книжковому видавництві. Зйомки серед книжок та в постійних діалогах про письменників навіювали на акторів згадки і про свою улюблену літературу. З нагоди свята Новий канал зібрав цикл найцікавіших книг від акторів серіалу «Молода», і сьогодні добірка від актора-військового Дмитра Архіпова.

«Тигролови», Іван Багряний

Про що книга?

Пригодницький роман з елементами автобіографічних подій розповідає про в’язня, який втік з етапного спецпотяга НКВС, що перевозив смертників ГУЛАГу до Сибіру.

– Ця книга читається легко, я її проковтнув за ніч, – розповідає актор. – Хоча в школі було важко сприймати українську літературу, тому що там зображено багато страждань народу, які були незрозумілі мені малому. Ця книга мене підкорила. Герой роману – надзвичайно сильний, з величезною жагою до життя та до боротьби.

«Мартін Іден», Джек Лондон

Про що книга?  

Роман розповідає історію молодого моряка, який хоче стати письменником, заробити статки та добитися кохання дівчини.

– Для мене ця книга була і відкриттям, і розчаруванням, – зізнається Дмитро Архіпов. – Я не знав, що це практично автобіографія автора. Герой має мету, заради якої розвивається, читає книги, але в процесі цих метаморфоз ця його мета змінюється. А коли я дочитав до кінця, прийшло розчарування: «Мартіне, як ти міг?»

«Колір магії», Террі Пратчет

Про що книга?

Сюжет книги розповідає про Дискосвіт – цікавий і незвичайний світ, пласку землю, яка тримається на величезній черепасі, а навколо – лише інші далекі світи.

– Це сатиричне фентезі. Автор написав близько 40 книг циклу «Дискосвіт», і ця – перша, – каже актор. – Вона мені підказала, що не варто ставитися до всього занадто серйозно.

Дивіться серіал «Молода» з 20 березня на Новому каналі.

Довідка:

«Молода» – комедійний серіал, який на замовлення Нового каналу знімав Art Forms Production. У центрі сюжету – історія про жінку, яка хоче розпочати все з чистого аркуша, але їй заважає вік. Життя 40-річної Ольги було безхмарним, поки заради молодої коханки її не покинув чоловік. Все б нічого, але всі сімейні заощадження колишній спустив на азартні ігри, залишивши жінку по вуха в боргах. Життєві обставини змушують Ольгу повернутися на роботу, яку та давно покинула заради сім’ї. Вона намагається перезапустити свою кар’єру у видавничій справі. На кількох співбесідах їй відмовляють через вік. Усе міняє випадкова зустріч із 26-річним хлопцем Дімою, який приймає Ольгу за однолітку. Тоді героїня вирішує переписати біографію, змінивши вік. Головні ролі грають Ольга Жуковцова та Дмитро Архіпов. Також у серіалі знімаються: Юлія Шугар, Аліна Кошарна, Ірма Вітовська, В’ячеслав Довженко, Володимир Ліліцький, Валентин Томусяк, Даніель Салем.