Головна TV

Тимур Мірошниченко: Я став на облік у військкоматі до війни

Відомий ведучий Тімур Мірошниченко став гостем нового випуску подкасту “Олега френди”, який виходить на YouTube-сторінці каналу “Дом”. Під час відвертого інтервʼю з Олегом Борисовим телезірка розповів, чим займається під час війни в Україні та як допомагає фронту.

У студії подкасту “Олега френди” Олег Борисов поставив Тімуру Мірошниченко одне із найпопулярніших хейтерських питань із соціальних мереж, і отримав цікаву відповідь:

“На початку війни я казав, що у кожного свій фронт, а зараз таку відповідь не сприймають. Чесно кажучи, я не знаю, як відповісти на це питання. Повістка мені приходила. Я був у військкоматі за кілька місяців до повномасштабного вторгнення в Україну, став на облік і все, – ділиться Тімур Мірошниченко. – З одного боку, я не кращий і не гірший, ніж всі. А з іншого, війна – це механізм і без певних частин він не працюватиме. Тому поки у мене є можливість збирати гроші, привертати міжнародку увагу, я буду це робити”.

Тому ведучий відвідує різні європейські заходи і телепроєкти, де піднімає важливі питання, продовжує працювати в Україні і не лише у телешоу, а й у інших проєктах, де збирає гроші для ЗСУ.

“Робота є, але оплачуваної мало (сміється). У 2022-му році я провів близько 100 благодійних заходів, на яких, звісно, не заробляв гроші, але мав можливість збирати для ЗСУ, для переселенців, для дітей, для будь-чого. На всіх заходах, де я був ведучим, це і масштабні марафони всесвітні, і невеликі заходи, ми зібрали більше 300 млн грн. Це на все, – розповідає телезірка у подкасті “Олега френди”. – Плюс, дружина підрахувала, що ми власними сімейними проєктами, типу марафонів, інтелектуальних ігор онлайн, інших акцій, ми зібрали 2 млн грн”.

Тому Мірошниченко відчуває себе потрібним у тилу і робить все, щоб підтримати військових не лише матеріально, а й морально.

“Зі 100 минулорічних заходів, більшість ми провели для військових. Ми їдемо до них, це можуть бути і окопи, і зруйнований палац культури, ліс або інше місце. Памʼятаю перший такий концерт – це був початок або середина квітня, ми поїхали до хлопців на позиціях в Київській області, туди, ближче до картоплі. Я тоді дуже переживав, адже розумів, що люди другий місяць воюють, саме воюють – як з ними спілкуватися, як поводитись? Але в результаті все пройшло круто! Ми, артисти, мабуть, зарядилися ще більше, ніж хлопці. Хоча потім ще три дні розривався дірект від дружин цих хлопців, які дякували нам”, – прокоментував Тімур Мірошниченко в інтервʼю з Олегом Борисовим.