Головна TV

У 25 озвучив 45-річного: Євгеній Лісничий – про дубляж 500 ролей

15 жовтня день народження відзначив український актор кіно та дубляжу Євгеній Лісничий. Йому виповнилося 26 років. Попри молодий вік у Жені в доробку вже чимало цікавих звершень. Хлопець відверто розповів Новому каналу про свої найбільші досягнення на нинішньому етапі кар’єри:

– За ці роки в мене було вже чимало проектів. Багато днів на знімальному майданчику чи в студії звукозапису позаду. Я пишаюся тим, що залишився дотичним до українського дубляжу, і продовжую в цьому розвиватися. Моя улюблена справа! І добре, що з кожним роком я бачу прогрес і нові можливості в цій сфері. Наприклад, нещодавно озвучив Ніка Зано. Йому 45 років. Таке сталося вперше в моїй кар’єрі. Водночас роблю й молодих акторів. Таких як Ксоно Марідуенья, якому лише 22. В «Синьму Жуці» він розмовляє моїм голосом!
Загалом виходить досить цікавий такий діапазон: 22-45
(сміється). Голос змінюється, з ним змінюються й персонажі. Але з часом стає лише цікавіше. Я вважаю, що кожен проект – це свого роду вишкіл. У кіно можу виділити серіал «Голова». Вже дуже чекаю на його прем’єру! Це справді знаковий для мене проект. Найскладніший, найочікуваніший, найвідповідальніший і, наразі, улюблений.

Євгеній – дуже серйозний та працьовитий хлопець. Більше 500 озвучених персонажів і кілька ролей у серіалах у його доробку – це лише початок!

– У мене є досить чіткі цілі на майбутнє. Я тримаю їх у голові, та ділитись ними не звик. Вважаю це особистим. Та однією все ж можу! Сподіваюся потрапити якось у повний метр. Свято вірю, що це колись станеться. А бажання в мене тільки одне. Це перемога України!