Головна Культура

У цих піар-перегонах брати участь мені не цікаво: SKYLERR зняла свою кандидатуру з участі в Нацвідборі на “Євробачення” 2024. Яка позиція Суспільного

Співачка Валерія Кудрявець (SKYLERR) заявила про зняття своєї кандидатури з участі в Нацвідборі на “Євробачення” 2024, заявивши, що глядацьке голосування відбувається некоректно.

Про це вона повідомила на своїй сторінці в Instagram.

“Це рішення далось мені складно, але все ж таки я про творчість, про музику, про сцену, про шоу, про працю, про пісню, про своїх людей, про вас, про усіх нас. Все, що відбувається зараз – це вже не про вищесказане, і не про мене. На жаль, голосування в моменті вже не повернути, а я довіряю саме моменту. “ДІЯ” працювала вночі, зранку вона знову не працювала, зараз, як мені відомо вона знову працює. Голоси могли зарахуватись некоректно”, — написала співачка.

SKYLERR додала, що їй не цікаво брати участь у “піар перегонах”. Водночас вона подякувала творцям шоу, своїй команді, батькам та ЗСУ.

Водночас в офіційному пресрелізі Суспільного мовлення зазначається, що виступи всіх учасників у фіналі Нацвідбору вже відбулися, і, відповідно до правил Національного відбору, підстави зняття кандидата на цьому етапі конкурсу відсутні.

При цьому якщо за результатом голосування SKYLERR стане переможницею Національного відбору, артистка може відмовитись від укладання договору із Суспільним Мовленням на участь у міжнародному пісенному конкурсі Євробачення.