Головна АЗОВ 22

У Харкові зʼявилася вулиця на честь братів-бійців «Азову» Ярослава та Богдана Гипиків

У Харкові зʼявилася вулиця на честь братів-бійців «Азову» Ярослава та Богдана Гипиків, які віддали свої життя за Україну під час оборони Маріуполя

Рішенням позачергової сесії Харківської міської ради у місті перейменували низку об’єктів топоніміки, пов’язаних з росією. Так колишня вул. Оренбурзька носитиме ім’я братів Гипиків – бійців «Азову» Ярослава та Богдана Гипиків, які загинули під час оборони Маріуполя 2022-го року.

Ярослав Гипик, псевдо «Мар» – капітан, командир 3-го снайперського відділення снайперської групи загону спеціального призначення ОЗСП «Азов» Національної гвардії України, загинув під час оборони Маріуполя 19 березня 2022 року під час виконання бойового завдання. Народився у місті Харків. За особисту мужність та самовіддані дії нагороджено Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно). В Ярослава лишилися дружина Вікторія та маленька донечка Аріана.

Богдан Гипик, псевдо «Рам» – майор, боєць «Азову», загинув під час оборони Маріуполя під час виконання бойового завдання. Народився у м. Харків. За особисту мужність та самовіддані дії нагороджено Орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Харківський міський голова Ігор Терехов підкреслив, що об’єкти топоніміки, пов’язані з рф, перейменовуватимуть і надалі. Також мер підписав табличку з новоствореною назвою вулиці для доньки загиблого Ярослава.

Асоціація родин захисників «Азовсталі» дякує Харкову, як владі міста, так і харківʼянам, за увічнення полеглих захисників Маріуполя! Подібна ініціатива має наслідуватися іншими містами України, що наразі саботують або відтягують перейменування.

@AzovstalFamilies