Головна АЗОВ 22

У Львові відкрилася фотовиставка світлин полеглих захисників Маріуполя

Асоціація родин захисників «Азовсталі» закликає небайдужих стати гостями заходів та віддати шану героям, які здійснили в Маріуполі подвиг, що навіки закарбується в новітній історії України.

У Львові в приміщенні Порохової вежі (вул. Підвальна, 4) відкрилася фотовиставка «Міцніші за сталь», присвячена загиблим захисникам Маріуполя з ОЗСП «Азов».

Експозицію склали 177 фотографій полеглих героїв. Ініціатором фотовиставки стала Віталія Лучечко, сестра азовця на псевдо «Юрєц», який загинув, обороняючи Маріуполь, 9 квітня 2022 року. До організації заходу долучилися й інші рідні загиблих військовослужбовців, які надали світлини та інформацію.

Під час відкриття заходу Віталія зазначила, що на виставці представлено світлини лише частини полеглих оборонців Маріуполя. «Важливо зберегти пам’ять про хлопців, розповідати про них, – сказала Віталія та підкреслила сумну статистику: – Ми, мабуть, поховали 15% бійців, чиї тіла були передані Росією, яких ідентифікували. Ще більшість тіл не є ідентифікованими».

Фотовиставка у Пороховій вежі триватиме до 17 грудня. Зазначимо, що подібна виставка наступні три місяці проходитиме і в Кропивницькому за адресою: Велика Перспективна, 60.

@AzovstalFamilies