Головна TV

У Маріуполі знесли будинок Андрія Бєднякова

Телеведучий поділився теплими і водночас щемливими спогадами про квартиру та двір його дитинства.

Відомий український шоумен, ведучий проектів Нового каналу Андрій Бєдняков родом з тимчасово окупованого Маріуполя. Це місто – болюча рана на серці кожного українця. А особливо в тих, для кого Маріуполь – рідний. Російські окупанти жорстоко знищують там усе на своєму шляху, аби приховати докази власних злочинів. Дісталось і місцю, яке надзвичайно дороге для Андрія Бєднякова.

– У Маріуполі знесли мій дім… – розповів телеведучий. – Однокімнатна «гостинка», куди мене принесли батьки після пологового. Він був, до речі, одразу за будинком. Посеред кімнати поставили дві шафи, таким чином зробили для мене «окрему спальню».

У тій квартирі, в тому будинку Андрій Бєдняков пережив багато важливих моментів життя. Які тепер, на жаль, залишилися тільки у спогадах.

 

– Перші кроки. Табуретка, вірші. Перші друзі, перші бійки, перше кохання, – ділиться знаменитість. – Ігри «Козаки-розбійники» та хованки.. Штаб-квартира в підвалі. Жарти. Кепси. Футбол. Баскетбол. Школа, що стояла навпроти…

Телеведучий часто їздив у рідне місто. Там зустрічався з друзями, відвідував маму, яка, на жаль, померла в квітні цього року.

– Майже щоразу, приїжджаючи до Маріуполя, я заходив у квартиру, – каже Андрій. – Гуляв там. Більше не зайду. Не погуляю.