Головна TV

У мене з’явилися зайві кілограми: Таня Песик – про схуднення

За лаштунками зйомок шоу «єПитання» (Новий канал) зірка українського гумору розповіла, що входить до її нового раціону, і чому вже майже два роки не займається спортом.

Близько трьох тижнів тому відома гумористка та акторка Таня Песик почала ділитись на своїй сторінці в Instagram рецептами корисних страв. Виявляється, дівчина вирішила налагодити режим здорового харчування, аби схуднути.

– Я помітила, що в мене з’явилися зайві кілограми. Зрозуміла: якщо не припиню нескінченно споживати їжу, то буду ставати ще більшою. В цей же момент вирішила переглянути спосіб життя та звички. І почала худнути. Повністю прибрала з раціону сіль. Вживаю менше олії, навіть якщо щось смажу. Вже відчула, що комфортніше себе почуваю, організму наче легше. Бо раніше, бувало, переїдала і ставала в’яла, неенергійна, нічого не хотілося робити, а лише лежати та їсти. А зараз взагалі не так! Ще й дівчата в Instagram мене дуже підтримали. У нас там тепер обмін інформацією. Вони мені щось рекомендують, я їм щось раджу. А ще ділимось одна з одною позитивом і мотивацією. Типу: «О, вона нині молодець! То і я не буду їсти пельмешки» (сміється).

Ідеальний сніданок для Тані – омлет у лаваші з різними начинками. Також можна додати легенький салатик. А ще нещодавно зірка відкрила для себе смузі зі шпинату, селери та ківі. Смакує з задоволенням! А от щодо фізичних навантажень поки що є питання.

– Відколи почалася війна, я не займалась спортом. У мене просто відбило бажання. Не можу зрозуміти, чому. Адже раніше дуже часто ходила в спортзал. Таке враження, що організм мені сам сказав: «Досить з тебе, можна відпочити». Тож нині почала з харчування. Якщо я побачу, що від цього є результат, то підтягну фізичні навантаження. Але пізніше, не зараз (усміхається).