Головна TV

У першому випуску «Я не забуду» – історія японця Фумінорі Цучіко, який півроку жив у харківському метро

26 березня о 20:30 на каналі «Дім» стартує проєкт «Я не забуду» з Іриною Хоменко. Ведуча поділилася історією героя першого випуску, японця Фумінорі Цучіко, який вразив її своєю людяністю та скромністю і тим, як можна знайти свою справжню домівку у чужій країні.

“Нашим першим героєм став фантастичний японець Фумінорі Цучіко, який півроку жив у метро разом із харків’янами, допомагав їм, а найважливіше – продовжує допомагати. Те, що він робить викликає неабияку повагу, уявіть, людина заощаджує кошти, їздить громадським транспортом, а то й на тому заощаджує, аби купити ще одну буханку хліба та пачку молока тим, кому це дійсно потрібно. Це фантастично!” – поділилася ведуча проєкту Ірина Хоменко.

Сам Фумінорі Цучіко розповів, що спочатку мав намір орендувати квартиру, а потім вирішив жити в метро, щоб не витрачати кошти, які можуть піти на допомогу людям. Гість програми зізнався Ірині Хоменко, що Україна стала для нього другим і найкращим домом.

У студію «Я не забуду» також завітали харків’янки, яким допоміг Фумінорі Цучіко. Вони розповіли про його побут та звички, де і з ким він живе зараз. «Коли Фумі приїхав, він привіз японські палички для їжі, а я пам’ятаю, подумала: «Як же ж ти будеш у нас жить тут у нас». Нічого перейшов на нашу їжу, на наші ложки , виделки. Обожнює наш борщ і реберця», – розповідає одна з учасниць програми.

Ірини Хоменко зауважила, що для неї дуже важливо і відповідально стати ведучою такого життєствердного і позитивного, та водночас болючого проєкту.  «“Я не забуду” –  розповідає про життя українців під час повномасштабного вторгнення, але найголовніше про те, що кожен із нас є героєм і кожен може вплинути на чиюсь долю, змінити її та покращити. Пам’ятайте, що всі ми можемо пришвидшити нашу перемогу”, – говорить Ірина Хоменко.

Дивіться премʼєру соціального ток-шоу “Я не забуду” у неділю, 26 березня, о 20:30 в ефірі каналу “Дім”,  а також на сайті та YouTube- майданчику каналу.