Головна TV

У свої 55 Надія Матвєєва задонатила на потреби захисників і захисниць 55 000 гривень

Сьогодні, 15 листопада, ведуча телеканалу СТБ Надія Матвєєва відзначає свій 55 день народження. Своїх підписників в Instagram Надія закликала доєднатися до збору на потреби військових, якими з початку повномасштабного вторгнення опікується благодійний фонд UA24, та українцям, котрі втратили домівки і зараз мешкають у прихистку для внутрішньо переміщених осіб благодійного фонду “Твоя опора”.

“Привіт, мої 55. У мене пропозиція. Ви знаєте мене давно і завжди я відчувала вашу підтримку, дякую. З вами я наразі Надія Матвєєва, телеведуча каналу СТБ, коуч за міжнародними стандартами ICF, волонтер благодійного фонду UA24, амбасадор прихистку для внутрішньо переміщенних осіб благодійного фонду “Твоя опора””, – написала ведуча в соціальній мережі.

У свій день народження Надія Матвєєва задонатила на потреби захисників і захисниць 55 000 грн, відкривши відповідну банку в Monobank. Свій внесок кожен може зробити тут.

“Приєднуйтеся до мене, давайте допоможемо разом військовим, якими з початку повномасштабного вторгнення опікується благодійний фонд UA24, та українцям, які втратили домівки і зараз мешкають у прихистку для внутрішньо переміщених осіб благодійного фонду “Твоя опора” у Львові, – закликала ведуча. – Додавайте у банку 55, 550, 5500 або 5 гривень по числу моїх років. Ви знаєте, що будь-який донат зараз важливий! У переказі позначайте: “на ЗСУ” або “Прихисток”, як зараз бажаєте. Звичайно, я розповім, скільки ми разом зберемо і як спрацює наша з вами допомога. У мене тепло на душі від нашої спільної справи на початку нового року мого життя. Заздалегідь дякую, мої люди”.