Головна TV

У ВЕРЕСНІ НА ТЕЛЕКАНАЛІ «ДОМ» РОЗПОЧИНАЄТЬСЯ НОВИЙ СЕЗОН

У понеділок, 12 вересня, на телеканалі “Дом” стартує новий телевізійний сезон. Команда каналу підготувала оновлену сітку мовлення та низку прем’єрних проєктів, покликаних насамперед підтримати й згуртувати українців, яких війна вирвала з рідних домівок, дати кожному глядачеві, де б він зараз не перебував, відчуття єдності з Україною.

У нових реаліях повномасштабної війни, нашого героїчного спротиву, мільйонів переселенців та надзвичайної міжнародної підтримки, канал “Дом” продовжує свою місію консолідації української та світової спільноти довкола українського порядку денного, знайомства з феноменом української багатонаціональної ідентичності, культурної самобутності, хоробрості, згуртованості й патріотизму. Також канал “Дом” був і залишається дієвим інструментом протидії російській пропаганді.

“З лютого канал “Дом” був включений у боротьбу на інформаційному фронті — ретранслював загальнонаціональний марафон. Водночас ми постійно тримали у фокусі зростання глядацького запиту на контент, який дозволяє адаптуватися до нових реалій, емоційно відпочити, відновитися, отримати корисну інформацію й сили для боротьби. Тому, щойно дозволили реалії війни, ми повернулись до виробництва власного неновинного продукту і до співпраці з українськими продакшенами. Саме цей продукт ми поклали в основу нового сезону на каналі “Дом”. Також сьогодні ми бачимо, як змінюється наша аудиторія. На жаль, зараз фактично всі українці відчули, що означає бути біженцем, ризикувати втратити дім та країну. На мій погляд, ми всі по-новому почали сприймати та цінувати право бути українцем, прагнемо краще знати та розуміти свою державу. Мільйони наших громадян, що вимушено опинились за кордоном, серед іншого, потребують контенту, який би дозволив їм зберігати зв’язок із країною, її культурним та ментальним простором. Мільйони іноземців щиро цікавляться нашою державою. Тож, я б сказала, що сьогодні аудиторія каналу “Дом” — всюди, де є українці, де є інтерес до України і де глядачеві доступний наш контент”, — зазначила генеральна директорка державного підприємства “Мультимедійна платформа іномовлення України”, до складу якого входить телеканал “Дом”, Юлія Островська.

У вересні на каналі “Дом” стартують кілька прем’єрних проєктів, знімання яких відбувались вже після початку повномасштабної російської агресії, а також адаптовані до поточних реалій прем’єри, робота над якими розпочалась ще до 24 лютого 2022 року.

У прайм-тайм буднів, о 21:00, на глядачів чекатиме прем’єрна лінійка різножанрових проєктів власного виробництва. З наступного тижня стартує публіцистична програма “Точка опори”, мета якої — через відверту розмову зі знаковим гостем підтримати глядачів, допомогти пережити виснажливі реалії війни, знаходити сили для боротьби, говорити про майбутнє України після нашої перемоги. Ще кілька прем’єр заплановано протягом осені.

У вихідні, 17 і 18 вересня, на каналі “Дом” відбудуться прем’єри культурологічного проєкту “Музична оборона” про історію створення пісень, народжених війною; кулінарно-патріотичної програми “Хрін та Редька”; документального фільму про силу українських жінок, які вимушено опинились за кордоном, — “Тимчасово”.

Також на глядачів “Дому” чекають оновлені лінійки улюблених проєктів. Кожен день вони розпочинатимуть разом з ранковим шоу “Ранок Вдома”. Вже 12 вересня глядачів зустрінуть нові ведучі, імена яких канал повідомить згодом. Щодня у будні в ефірі телеканалу “Дом” виходитиме низка проєктів про українську історію та культуру — “Древо”, “Пишемо історію”, Music Day, Pro e contra, “Ті, що змінили світ”, “Ніч у музеї” та інші. У суботу та неділю проєкт “Живий концерт”, який стартував ще на початку 2022 року, презентує прем’єрні концерти Ольги Цибульської та Христини Соловій.

Протягом тижня в ефірі телеканалу “Дом” виходитимуть лінійки українських та західних фільмів, зокрема глядачі побачать зворушливу драму “Кімната Марвіна” з Меріл Стріп, Дайан Кітон, Леонардо Ді Капріо та Робертом де Ніро в головних ролях, трагікомічну історію від українського режисера Аркадія Непиталюка “Припутні”, класичну екранізацію Франко Дзефіреллі трагедії Вільяма Шекспіра “Ромео і Джульєтта”. Показу культових фільмів передуватиме авторський проєкт Дмитра Слівного “Кіно Вдома”, який познайомить глядачів з історією створення стрічки. З понеділка до п’ятниці в ефір телеканалу “Дом” виходитимуть знакові серіали різних жанрів. Так, із 12 вересня глядачі побачать культові історії — “Борджіа” — про найвідоміший італійський родинний клан з Джеремі Айронсом, та “Скорпіон”, що розповідає про спецзагін IT-фахівців і який частково заснований на біографії комп’ютерного генія Волтера О’Браяна.

Про телеканал “ДОМ”

“Дом” — український телеканал, що входить до складу державного підприємства “Мультимедійна платформа іномовлення України”. Розпочав мовлення 1 березня 2020 року і був орієнтований, насамперед, на локальні аудиторії жителів тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, АР Крим, мешканців зони ООС, а також на міжнародну спільноту. В умовах повномасштабної російської агресії є надійним інструментом комунікації з українцями, які вимушено залишили свої домівки, стали внутрішньо переміщеними особами або виїхали за кордон, є способом їхньої емоційної та психологічної підтримки, можливістю зберігати зв’язок з Україною. Телеканал “Дом” є дієвим інструментом протидії російській пропаганді, надійним джерелом інформації про Україну, її людей, історію та культуру для всього світу.

В ефірі телеканалу “Дом” представлені різні жанри телевізійного контенту: соціальні та публіцистичні програми, культурологічні, пізнавальні та освітні проєкти, ток-шоу, реаліті-шоу, художні фільми та серіали, концерти, програми для дітей. Канал активно розвиває напрямок власного виробництва, співпрацює з кращими українськими продакшенами та міжнародними компаніями з дистрибуції контенту.

Перегляд телеканалу “Дом” доступний глядачам на діджитал-майданчиках мовника в мережі інтернет, за допомогою супутникового мовлення, через ОТТ-платформи та мережі кабельних операторів. Станом на 06.09.2022 року, перегляд телеканалу “Дом” через передачу ефірного аналогового та цифрового сигналу доступний лише в окремих районах Донецької області.