Головна Культура

У видавництві “А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА” сьогодні вийшла нова книжка Марії Матіос “Мами́”

У своїй новій книзі Марія Матіос розповідає історії п’яти жінок. Усі вони — різні, у кожної своя доля, але об’єднує їх одне — найстрашніше, що може спіткати маму, — втрата єдиного сина.

Що лишається матері, коли життя забирає у неї найцінніше — власну дитину, і вона опиняється у прірві відчаю і безсилля? Де вона бере сили не збожеволіти від невимовного болю і вселенської скорботи, які вже навічно оселилися у її серці? Кожна переживає горе по-своєму, а разом вони доповнюють одна одну і розкривають усю глибину й розпач трагедії осиро­­­тілого материнства.

«Мами́» — важка, драматична книга. Неможливо не співчувати її героям, як неможливо не звернути увагу й на гострі питання, які порушує відома українська письменниця у своїй найновішій книзі.

Хто така Марія Матіос

Марія Матіос — українська письменниця та політична діячка. Переможниця численних літературних премій, зокрема Шевченківської премії з літератури (2005), “Коронації слова” (2007) та “Книги року BBC”.

Зокрема:

за роман “Солодка Даруся” (2004).
за роман “Майже ніколи не навпаки” (2007).
за роман “Москалиця. Мама Маріца” (2008).
З 1986 року належить до Національної спілки письменників України.

З часу виходу роману “Солодка Даруся” (2004) книжка витримала шість видань загальним накладом понад 200 тисяч примірників. Вона визнана найкращою книгою першого 15-річчя незалежності, яка найбільше вплинула на українців.