Головна Рецепти

У вихідні втомлююсь більше, ніж у будні: Ольга Мартиновська – про своє дозвілля

Психологи стверджують, що в складний і тривожний для всіх період потрібно активно проводити час і планувати дозвілля. Шеф-кухарка та зірка проекту «Майстер Шеф» Ольга Мартиновська розповіла, як вона планує свої дні та рятується від тривожності.

– Я підтримую психологів, що планувати й наповнювати дозвілля необхідно. Від думок про нашу реальність рятує робота. Вихідних у мене дуже мало. І, здається, що в ці дні я ще більше втомлююся, бо намагаюся встигнути та наздогнати все, – розповідає Ольга Мартиновська. – Хочеться набутися з дитиною, зайнятися спортом, зняти відео рецептів для інсти, вирішити якісь адміністративні чи побутові питання – зламалася ручка на дверях, не ввімкнене опалення, замінити масло в автомобілі, зробити новий паспорт дитині та ін. А ще хочеться спокійно випити кави вдома, зустрітися з друзями, сходити в кіно й на побачення… Встигаю в той один вихідний
половину з усього запланованого.

Телеведуча каже, що в будь-якому разі потрібно обовʼязково спілкуватися з людьми. Саме спілкування може надихати, рятувати, наповнювати. А ще ділиться трьома ідеями, як якісно та з користю для фізичного ы ментального здоров’я провести вільний час.

1. Ритуали краси рятують
– Якщо ти дівчина, то точно заплануй б’юті-години: зроби маску чи масаж обличчя сама, сходи до косметолога чи на масаж усього тіла, непоспішливо поскрабуйся у ванній.

2. Влаштуйте трапезу
– Сніданок з коханою людиною чи вечеря з друзями або дитиною – це клас! Але проведіть цей час неспішно, насолоджуючись красивою їжею, напоями. Роздивляйтеся навколо, на людей, ловіть красиві обличчя, емоції, усмішки інших.

3. Смачно поспіть
– Якісний сон – запорука краси, здоровʼя, настрою, успішності та продуктивності. А якщо залишився час після всіх попередній пунктів, займіться сексом. І не кажіть, що болить голова (усміхається).