Головна TV

Учасники гурту DSIDE BAND розповіли свою історію війни

Гостями програми #Муз_Оборона на телеканалі “Дом” стали учасники гурту DSIDE BAND. Хлопці розповіли, як дізналися про початок повномасштабної війни в Україні, про те, що змусило їх повернутися до активного творчого життя, і виконали в студії каналу “Дом” першу, випущену після початку війни, пісню — Nevermore.

DSIDE BAND — перший український бойз-бенд. Хлопці здобули популярність не лише завдяки хітовим композиціям, а й драйвовими хореографічними номерами.  Історія гурту бере початок у 2016 році. Тоді учасникам було по 13-14 років. Нині DSIDE BAND має чисельну армію фанатів по всій країні, мільйонні перегляди на YouTube, співпрацю з видатними українськими виконавцями і навіть власне серіаліті на YouTube. Після 24 лютого 2022 року репертуар хлопців, як і життя, кардинально змінився. Артур народився у Павлограді Дніпропетровської області, Олег — у нині окупованому кримському Джанкої, а Сергій родом із Херсона, який українські захисники звільнили від росіян 11 листопада. Музиканти зустріли війну в Києві, де працюють та живуть останнім часом.

“Я розумію, що міг залишитися один, адже мої батьки у цей час мали знаходитися в Херсоні. Якби вони залишилися, я розумію, що я був би один і мені було б ще важче. В першу ніч ми ночували в підземному паркінгу і саме тоді, якщо я не помиляюся, на Лівому березі Києва був сильний приліт ракети. Ми прокинулися і батьки почали говорити, що напевно, це все”, – пригадує учасник DSIDE BAND Сергій Місевра в ефірі каналу “Дом”.

Тоді хлопці зрозуміли одне – зараз не до творчості. Хтось із родиною виїхав з Києва, хтось залишився. За кілька місяців виконавці знову зібралися в студії, обговорили ситуацію та прийшли до висновку, що людям потрібна підтримка, а отже – час писати нові пісні.

“Наш Арті (ред. – учасник гурту) був тим самим рушієм, помічником, який витягував з того жахливого стану. Мені і сьогодні важко щось робити – навіть сторіс в Інстаграм нелегко даються в той час, коли моє місто окуповане, поки там йдуть бої. Але розумію, що треба відволікатись. Навіть наші хлопці та дівчата, які зараз в ЗСУ кажуть: “Треба жити”. Ми підтримуємо ці слова, але поки це важко дається”, – розповідає Сергій Місевра.

Учасники DSIDE BAND зізнаються – їхні життя змінилися радикально. Один із них навіть влаштувався в кафе, щоб на ряду з усіма піднімати економіку України. Великих змін зазнала і творчість музикантів. В ефірі каналу “Дом” DSIDE BAND виконали нову пісню “NEVERMORE”.

“Ця композиція про спустошення, яке ми всі відчуваємо всередині, про всю біль українців. Особисто я адресую цю пісню і кліп Херсону”, – коментує Сергій Місевра в програмі #Муз_Оборона.

Дивіться програму #Муз_оборона на каналі “Дом” щосуботи та щонеділі о 17:30, а також на сайті та на YouTube-каналі “Дом“.