Головна Культура

Ukrainian Pages: Для української книги не повинно існувати кордонів.

У Канаді та США запрацювала онлайн-книгарня українських видань українською та англійською мовами — Ukrainian Pages.

– Для української мови, як і для книги, не повинно існувати кордонів. Ми пропонуємо широкий вибір якісної літератури в США та Канаді. Наша мета — надати можливість читачеві насолоджуватись улюбленими творами українською, поширювати майстерність українських авторів та якість українського книговидання за межами Країни, що змінює світ, – пояснюють причину появи книгарні її засновники.- Нашій команді Ukrainian Pages добре знайоме нестерпне бажання прочитати книгу рідною українською мовою, а також біль розчарування від відсутності такої можливості тому, що знаходишся в США або Канаді, за тисячі кілометрів від Батьківщини. Тому ми поставили собі за ціль рятувати чатачів від цього почуття і зробити все, аби українська література була у легкому і постійному доступі для кожного, хто прагне загорнутися у милозвучні обійми цієї мови.

Книжки коштують від 3 до 46 доларів, а замовлення від 50 доларів доставлять безоплатно. У каталозі 8 позицій англійською та 234 українською. Якщо читач або читачка не знайшли потрібну, вони можуть заповнити заявку й замовити книгу.

В асортименті є дитяча література, художня література різних жанрів, біографії та мемуари, репортажі, книги з різних наукових дисциплін, із психології та саморозвитку, навчальні посібники, комікси.