Головна TV

Українська модель Алла Костромічова вдруге стане мамою

У День матері супермодель повідомила радісну звістку.

Ведуча реаліті «Супер Топ-модель по-українськи» (Новий канал) Алла Костромічова оголосила про другу вагітність! Незабаром вони разом із чоловіком, бізнесменом Джейсоном Капоне, знову стануть батьками.

– Нас благословили другою дитиною, – розповіла Костромічова, хизуючись животиком на останніх тижнях вагітності. – Я зроблю все залежне від мене, аби малюк народився у кращому світі.

Подружжя вже виховує 6-річного сина Сальваторе, який, до речі, з пелюшок супроводжував маму під час усіх приїздів в Україну на зйомки модельних реаліті. Та кілька років тому Костромічова зізнавалася Новому каналу, що хоче ще дітей. Тоді її планам завадила пандемія коронавірусу.

– Думала, що ми знімемо Суперсезон «Топ-моделі по-українськи» й зачнемо ще одну дитину. Але ця ідея перенеслася на потім, після зйомок. Та й із цим незрозумілим вірусом думати про пологи просто страшно, – казала тоді ведуча Нового каналу.

Незважаючи на страхи, зірка наважилася втілити свою мрію про другу дитину. І зовсім скоро вона здійсниться!

Щиро вітаємо Аллу Костромічову! Віримо, що скоро війна закінчиться, і українська модель зі світовим ім’ям зможе показати дітям мирну Україну і рідний Крим.