Головна TV

Українська ведуча Анастасія Фоксі стала жертвою домашнього насилля

“8 березня – день жіночності та краси” – це стереотип, який склався у суспільства вже протягом багатьох років. 8 березня – це не свято. Але варто зазначити, що це важливий день – це міжнародна дата, яка символізує непохитне, боротьба за права жінок. У цей день потрібно говорити про важливе “жінка – це не прикраса”. Саме в цей день відома ведуча телеканалу FASHIONTV UA Анастасія Фоксі заговорила про аб’юз у своїй сім’ї. 

“Мій день народження, дата, яка нібито мала стати святковою, стала невідворотною точкою. Я більше не хочу і не буду мовчати. У нашому суспільстві має бути неприйнятним: рукоприкладство та побої. Мої аб’юзивні стосунки переросли у фізичний біль та синці. Я не хочу, щоб мій син більше ставав свідком таких сцен” – поділилась Анастасія Фоксі.

Саме у свій день народження Анастасія отримала тілесні побої від свого “коханого”. Через те, що ведуча отримала багато квітів та подарунків від своїх шанувальників, хлопець не витримав та побив дівчину.

“Я розповідаю свою історію, аби ще тисячі жінок розуміли, що можуть бути почутими та ніколи не будуть наодинці у такій ситуації. Я шокована скільки людей мені допомогло, деяких я навіть не знаю особисто. Нас з сином швиденько перевезли у інше місце, де я відчуваю себе у безпеці, зараз я приходжу в себе. Я хочу і надалі підіймати цю важливу тему у своєму блозі. Дівчатка, не бійтесь говорити про аб’юз, таким чином ви можете надихнути інших жінок зруйнувати “залізну клітку” – розповіла ведуча.