Головна Культура

Українські музиканти випустили новий проникливий трек “МРІЯ” до річниці окупації

Пісня, над якою працювали саудпродюсер Oleksandr Kasprov, співачка Olha Chernyshova, репер J Scope та автор проекту – LAURA MARTI, є свідченням сили людського духу перед обличчям випробувань. Трек був записаний ще до війни і спочатку мав увійти до альбому “Незалежна”, вихід якого був відкладений через російське вторгнення.

У тексті “MRIYA” йдеться про вибір, рішучість та щоденні дії, які ведуть нас до нашої мрії та перемоги. Пісня є оспівуванням людської волі, віри та мужності, які рухають нас вперед, навіть у найтемніші часи.

Реліз “MRIYA” супроводжується відео музикантів, знятим з різних країн, яке підкреслює ідею єдності та згуртованості, закладену в пісні – “Де б ми не були, а ми разом”.

«У нас зараз одна MRIYA на всіх – перемогти. Це про українську силу духу! 

Я пишаюся нашою спільною роботою з друзями і дуже вдячна: Oleksand Kasprov –  за  таке сучасне аранжування, J Scope за неймовірно глибокий сенс у реп-частині,  Olha Chernyshova – за чуттєвий і віртуозний спів. Робота з такими дивовижними українськими музикантами була для мене давно мрією, що здійснилася, і я з радістю поділюся зі світом нашим спільним баченням надії та наполегливості» – Laura Marti.

“Усі мрії всіх українців зараз збігаються на сто відсотків, бажаю що б вони відбулися якнайшвидше.  Для мене було великим задоволенням працювати з такими чудовими людьми над цією піснею. Бажаю нам усім миру, щоб усі сім’ї возз’єдналися, щоб мрії збулися!” – Oleksandr Kasprov.

“Я рада, що ця пісня виходить саме зараз. Ми маємо віру в себе і бачимо свій шлях, ми здійснюємо свої мрії. Я щаслива бути частиною цієї пісні. Дякую» – Olha Chernyshova.

MRIYA”, is finally here. This song is a reflection of reality that’ll leave you in awe. Working with Laura has been amazing, and her talent shines bright in every note. “MRIYA” is a must-listen for anyone who loves music that speaks to the heart and soul. Thank you, Laura, for making this dream come true» – J Scope.

Пісня вже доступна на всіх основних стрімінгових платформах.

Прем’єра кліпа відбулась 24 лютого 2023 на офіцийному YouTube каналі Laura Marti Music.