Головна TV

Український актор Михайло Кукуюк: Підіймаю бойовий дух військовим, як вмію

Популярний український актор, ведучий і музикант Михайло Кукуюк став гостем програми “Ранок Вдома” на каналі “Дом”. У відвертому інтервʼю з ведучими Іриною Хоменко і Костянтином Октябрським артист розповів про виступи перед військовими і про те, чим займається у непростий для країни час.

Михайло Кукуюк продовжує творити і підтримувати українців під час війни. Артист активно працює в театрі, дає концерти зі своїм музичним гуртом, а ще пише і читає вірші. Такі заходи Кукуюк називає “Високою поезією”, вони є виключно для дорослої аудиторії і, в порівнянні з попередніми, мають докорінно інші, глибокі сенси.

“Висока поезія” замислювалася як трошки інверсійна штука, як такий собі оксюморон. Я писав різні, абсолютно дибільні вірші й назвав це високою поезією, але з часом воно якось набуло іншого забарвлення. А виступ лише для глядачів 18+, бо багато відвертих розмов, нецензурна лексика. Все почалося після “руського воєнного корабля”, але погодьтеся, в наших умовах має бути можливість випустити на волю негативні емоції. Втім після війни ми маємо повертатися до нормальної цензурованої лексики”, – пояснює Михайло Кукуюк в ефірі каналу “Дом”.

А ще разом із своїм гуртом “Мотлох” актор співає пісні та грає на гітарі. Зі своєю особливою програмою Михайло Кукуюк відвідує і військових. Зізнається: такі поїздки не викликають у нього страху – навпаки, дарують силу та натхнення.

“Не було страху. Коли говориш з нашими хлопцями, дівчатами то дійсно на душі стає спокійніше. Я теж просився на фронт, але моя короткозорість дозволила б мені хіба кухарем бути. Тож мені досі хочеться частку себе серед військових залишити, бо там відбувається матч, а я на лаві запасних, скажімо так. Тож підіймаю бойовий дух військовим, як вмію. Бо мотивація та підтримка наших західних союзників – це серйозний мікс, який допомагає бити ворога”, – розповідає артист ведучим програми “Ранок Вдома”.

Сьогодні Михайло Кукуюк вірить лише в світле майбутнє та налаштовує себе та інших на перемогу.

“Чекаємо концерти у Севастополі, в Донецьку, в Маріуполі, в Луганську. Всім бажаю — перемоги, яку ми гарно потім відсвяткуємо, погудимо, погомонімо й потихеньку розійдемося відбудовувати нашу країну”, – коментує актор.

Дивіться “Ранок Вдома” на каналі “Дом” з понеділка по п’ятницю з  07:00 до 09:30, у суботу та неділю з 07:00 до 11:00, а також на YouTube-каналі проєкту.