Головна TV

Український Девід Бекхем: як Валентин Міхієнко формував свій стиль одягу

Актор Improv Live Show, гуморист та імпровізатор Валік Міхієнко – кумир молоді. Хлопці рівняються на нього в почутті гумору, дівчата мріють познайомитися з ним чи навіть сходити на побачення. Хлопець «потрапляє» у публіку не лише гострими жартами, а й своїм бездоганним зовнішнім виглядом. Як він сформував свій стиль одягу, Валік ексклюзивно розповів за лаштунками шоу «єПитання», яке щопонеділка о 20:00 показує Новий канал.

– У мене є знайома стилістка. Якось ми переписувались у діректі, й вона запропонувала приїхати розібрати мій гардероб, – розповідає Валік Міхієнко. – Ми взяли всі мої речі і порозкладали по позиціях: футболки окремо, штани окремо… Спочатку відібрали те, що я вже не ношу, і відмовились від того одягу. Залишили те, що підходить. Потім, головне, вона мене запитала, чи маю я певний еталон. Єдиний, хто був тоді в моїй голові, – це Девід Бекхем.

Так у Валіка з’явився новий стиль одягу, якого він вдало дотримується вже тривалий час.

– Стилістка розповіла мені про кольори та об’єм речей. Пояснила, що до чого пасує, – каже Міхієнко. – Ми нафоткали десь 30 образів з того, що в мене вже було. Також вона порадила докупити ще ось таке взуття, ось такі штани, ось такі три футболки та два светри. Я докупив, і все готово (усміхається). Інколи роблю акцент на обличчі, одягаючи окуляри.

Дивіться сімейний розважальний проект «єПитання» з Лесею Нікітюк щопонеділка о 20:00 на Новому каналі! А випуск з Валіком Міхієнком вмикайте на YouTube-каналі Нового.